FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

26-12-2014 ، 03:18

مدیر کل سایت

شماره کاربری: 1
اعتبار: 419
آنلاین است
مدل رسیور: Vu+ Solo 4K
تشکر از دیگران 25450
تشکر دریافتی 32695
امتیاز ارسالات 2537

Question  سوالات و مشکلات رسیور وو سولو VU+ Solo 4K  
تاپیک ویژه سوالات و مشکلات رسیور وی یو VU+SOLO 4K

قوانین مهم تاپیک :

1- سوال خود را به فارسی تایپ کنید
2برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شوید از ارسال سوالات تکراری خودداری کنید
3برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شوید در رابطه با خرید و فروش سوال ارسال نکنید
4- در صورتی که کاربر باتجربه هستید با پاسخگویی به سوالات امتیاز + دریافت خواهید کرد 
کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
Son of Techno ، Manisavak ، mehdipm ، saeid52 ، Sajjad30 ، sat0 ، majrawi ، picon
05-05-2017 ، 17:54

کاربر سایت

*
شماره کاربری: 36940
اعتبار: 0
آفلاین است
تشکر از دیگران 53
تشکر دریافتی 17
امتیاز ارسالات 14

RE: سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+ Solo 4K  
عرض سلام و وقت بخیر

با برنامه مدیا پلیر وقتی فیلم اجرا میکنم به صورت فول نشون میده، منظورم اینکه فیلم میریزم روی فلش و وصل میکنم به ریسیور زمانی که اجرا میکنم اگه فیلم بالا و پایینش حاشیه داشته باشه حذف میکنه و به صورت فول نشون میده که اصلا جالب نیست چون صورت ها همه کشیده میشه

آیا راهی وجود داره یا تنظیماتی که به صورت اورجینال نشون بده فیلمارو ؟

راستی اینیج بلک هول هست
05-05-2017 ، 20:24

کنترل سایت

شماره کاربری: 9
اعتبار: 592
آفلاین است
مدل رسیور: +Vu
تشکر از دیگران 16505
تشکر دریافتی 67329
امتیاز ارسالات 12031

(05-05-2017 ، 17:54)vismehr نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدعرض سلام و وقت بخیر

با برنامه مدیا پلیر وقتی فیلم اجرا میکنم به صورت فول نشون میده، منظورم اینکه فیلم میریزم روی فلش و وصل میکنم به ریسیور زمانی که اجرا میکنم اگه فیلم بالا و پایینش حاشیه داشته باشه حذف میکنه و به صورت فول نشون میده که اصلا جالب نیست چون صورت ها همه کشیده میشه

آیا راهی وجود داره یا تنظیماتی که به صورت اورجینال نشون بده فیلمارو ؟

راستی اینیج بلک هول هست

وارد منوی زیر شوید :

Setup -- System -- A/V Settings

تنظیم زیر را انجام دهید :

Display > 16:9 Content as Letterbox
vismehr ، FREESAT ، Dish Network
06-05-2017 ، 08:53

کاربر سایت

*
شماره کاربری: 36940
آفلاین است
تشکر از دیگران 53
تشکر دریافتی 17
امتیاز ارسالات 14

(05-05-2017 ، 20:24)Son of Techno نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدوارد منوی زیر شوید :

Setup -- System -- A/V Settings

تنظیم زیر را انجام دهید :

Display > 16:9 Content as Letterbox

دوست عزیزم واقعا از لطفت ممنونم

هر زمان که سوال پرسیدم به بهترین شکل ممکن و خیلی سریع پاسخ دادی، امید وارم همیشه موفق باشی
Son of Techno
05-06-2017 ، 13:20

کاربر سایت

*
شماره کاربری: 40775
آفلاین است
مدل رسیور: 9696
تشکر از دیگران 0
تشکر دریافتی 4
امتیاز ارسالات 2

لطفا نحوه نصب امولاتور oscam برای اولین بار توضیح بدید منظورم اون فایلهایی که ipk نیستن.
۲)برای باز کردن شبکه ۳ و ورزش چکار کنم
05-06-2017 ، 14:44

معاونت سایت

شماره کاربری: 14
اعتبار: 530
آفلاین است
مدل رسیور: Vu+ Zero 4K
تشکر از دیگران 20695
تشکر دریافتی 85031
امتیاز ارسالات 17495

(05-06-2017 ، 13:20)zohalstar62 نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدلطفا نحوه نصب امولاتور oscam برای اولین بار توضیح بدید منظورم اون فایلهایی که ipk نیستن.
۲)برای باز کردن شبکه ۳ و ورزش چکار کنم

برای نصب فایل هایی که IPK نیستند باید اسکریپت استارت آن فایل نصب شود و برای هر فایلی متفاوت است

پیشنهاد ما استفاده از نسخه های IPK هست که بصورت اتوماتیک همه چیز به همراه دسترسی صحیح فایل ها نصب میشود

برای بازکردن شبکه سه و ورزش و ... از فایل زیر به همراه آخرین سافتکم استفاده کنید تست شده همه کانال های کد بیس را باز میکند :

برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شوید
FREESAT ، SAT-BOY
16-06-2017 ، 21:42

کاربر سایت

**
شماره کاربری: 11782
اعتبار: 7
آفلاین است
مدل رسیور: VU+SOLO 4K
تشکر از دیگران 790
تشکر دریافتی 215
امتیاز ارسالات 85

Question  RE: سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+ Solo 4K  
سلام استاد ببخشید رسیور من ایمیج  Black Hole 3.0.3.H نصب هست الان تیم بلک هول چندین ورژن ایمیج جدید روی سرور بلک هول دادن که رسیور من اصلا فایل اپدیت رو دانلود نمیکنه اینترنت پر سرعت هم بهش وصل کردم ولی هر کاری میکنم از سرور چیزی دریافت نمیکنه ایمیجهای دیگه مثال VTi نصب کردم آنلاین به آخرین نسخه اپدیت میشه ولی سرور بلک هول برای من از کار افتاده لطفا راهنمایی کنید آیا ساعات خاصی موقع اپدیت داره یا ایپی رسیور من مسدود شده ایمیج را چندین بار حذف و نصب کردم ولی هر بار کانکت میشه و رسیور اخطار اینکه هیجچ ایمیجی در دست رس نیست را میده لطفا اگه راهی هست به من بگید مشکل از کجاست با تشکر فراوان
16-06-2017 ، 22:26

کنترل سایت

آفلاین است
تشکر از دیگران 16505
تشکر دریافتی 67329
امتیاز ارسالات 12031

(16-06-2017 ، 21:42)Hasan.m نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدسلام استاد ببخشید رسیور من ایمیج  Black Hole 3.0.3.H نصب هست الان تیم بلک هول چندین ورژن ایمیج جدید روی سرور بلک هول دادن که رسیور من اصلا فایل اپدیت رو دانلود نمیکنه اینترنت پر سرعت هم بهش وصل کردم ولی هر کاری میکنم از سرور چیزی دریافت نمیکنه ایمیجهای دیگه مثال VTi نصب کردم آنلاین به آخرین نسخه اپدیت میشه ولی سرور بلک هول برای من از کار افتاده لطفا راهنمایی کنید آیا ساعات خاصی موقع اپدیت داره یا ایپی رسیور من مسدود شده ایمیج را چندین بار حذف و نصب کردم ولی هر بار کانکت میشه و رسیور اخطار اینکه هیجچ ایمیجی در دست رس نیست را میده لطفا اگه راهی هست به من بگید مشکل از کجاست با تشکر فراوان

با سلام

هم اکنون آخرین نسخه بلک هول 3.0.3N هست و تفاوت خاصی با 3.0.3H ندارد فقط چند پلاگین بصورت انلاین آپدیت شده

رسیور شما مشکلی ندارد گاهی اوقات سرور آپدیت ها در دسترس نیست

نسخه های اصلی ایمیج های بلک هول توسط شرکت سازنده برای دانلود قرار داده میشوند و آپدیت های جزئی هم بصورت آنلاین قرار میگرند و گاهی اوقات ممکن است به هر دلیلی ارتباط رسیور با سرور بلک هول برقرار نشود و از این بابت جای نگرانی نیست و رفع میشود
LinuxSat ، FREESAT
17-06-2017 ، 01:08

کاربر سایت

**
شماره کاربری: 11782
اعتبار: 7
آفلاین است
مدل رسیور: VU+SOLO 4K
تشکر از دیگران 790
تشکر دریافتی 215
امتیاز ارسالات 85

Question  RE: سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+ Solo 4K  
سلام ببخشید استاد نسخه بلک هول تا الان ورژن های i-L-M-N اومده که نسخه اخریش   Black Hole 3.0.3.N  هست ونسخه ایمیج من H هست ولی رسیور من هیچ کدوم رو دریافت نمیکنه یعنی الان نسخه black hole 3.0.3.G را که یک نسخه  قبل H هست  هم نصب کردم ولی رسیور من حتی به نسخه H بر نگشت اصلا انلاین اپدیت نمیشه هر ایمیجی که روش نصب کنم دیگه به نسخه جدید تر اپدیت نمیشه نمیفهمم مشکلش چیه لطفا اگه راه حلی دارید ممنون میشم راهنمایی کنید مرسی
17-06-2017 ، 01:23

کنترل سایت

آفلاین است
تشکر از دیگران 16505
تشکر دریافتی 67329
امتیاز ارسالات 12031

(17-06-2017 ، 01:08)Hasan.m نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدسلام ببخشید استاد نسخه بلک هول تا الان ورژن های i-L-M-N اومده که نسخه اخریش   Black Hole 3.0.3.N  هست ونسخه ایمیج من H هست ولی رسیور من هیچ کدوم رو دریافت نمیکنه یعنی الان نسخه black hole 3.0.3.G را که یک نسخه  قبل H هست  هم نصب کردم ولی رسیور من حتی به نسخه H بر نگشت اصلا انلاین اپدیت نمیشه هر ایمیجی که روش نصب کنم دیگه به نسخه جدید تر اپدیت نمیشه نمیفهمم مشکلش چیه لطفا اگه راه حلی دارید ممنون میشم راهنمایی کنید مرسی

این مشکلات از فی لتر بودن سرورهای بلک هول هست و موقع سرچ نسخه جدیدتری پیدا نمیکند

رسیور شما مشکلی ندارد .
LinuxSat
17-06-2017 ، 06:51

مشترک سایت

شماره کاربری: 293768
آفلاین است
مدل رسیور: vu solo 4k
تشکر از دیگران 2
تشکر دریافتی 2
امتیاز ارسالات 1

سلام ب همه اساتید من خیلی سعی کردم‌ ولی نتونسم picon در infobar و lcd نصب کنم ;از آموزش ها هم استفاده کردم نشدش حتی با دریم باکس ادیت هم سعی کردم نشدش ممنون میشم راهنمایی کنیدمرسی ازتو و فری ست

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 49 مهمان