FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

26-12-2014 ، 03:18

مدیر کل سایت

شماره کاربری: 1
اعتبار: 419
آنلاین است
مدل رسیور: Vu+ Solo 4K
تشکر از دیگران 25450
تشکر دریافتی 32695
امتیاز ارسالات 2537

Question  سوالات و مشکلات رسیور وو سولو VU+ Solo 4K  
تاپیک ویژه سوالات و مشکلات رسیور وی یو VU+SOLO 4K

قوانین مهم تاپیک :

1- سوال خود را به فارسی تایپ کنید
2برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شوید از ارسال سوالات تکراری خودداری کنید
3برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شوید در رابطه با خرید و فروش سوال ارسال نکنید
4- در صورتی که کاربر باتجربه هستید با پاسخگویی به سوالات امتیاز + دریافت خواهید کرد 
کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
Son of Techno ، Manisavak ، mehdipm ، saeid52 ، Sajjad30 ، sat0 ، majrawi ، picon
17-04-2017 ، 19:26

کاربر سایت

**
شماره کاربری: 12441
اعتبار: 0
آفلاین است
مدل رسیور: vu+ uno
تشکر از دیگران 288
تشکر دریافتی 4
امتیاز ارسالات 4

RE: سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+ Solo 4K  
(17-04-2017 ، 19:09)Son of Techno نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدشما که میگید PID نیست میشه بگید منظور از PID در یک کانال چی هست تا ما هم اطلاعاتمون بیشتر بشه ؟

توو اطلاعات فرکانس یه PID تصویر هست یکی هم برای صدا این روش شما هم اینه که شما PID صدای شبکه ی 3 رو با PID صدای شبکه 2مثلا که هم فرکانس هست با دریم ادیت عوض کنید اینجوری تصویر شبکه ی 2 ست ولی صدای شبکه ی 3 اینو خودم هم میدونم ولی یه روش هست برای رسیورهای 2تیونر که شما صدای شبکه 3 رو مثلا میندازید روی شبکه ی اسکای اسپرت که 2-3سال پیش توو نت این روش رو دیدم و چون رسیورم تک تیونر بود نمیتونستم انجام بدم و تست نکردم ولی الان هرچی دنبال اون روش میگردم نمیتونم پیدا کنمش
Son of Techno
17-04-2017 ، 19:52

کنترل سایت

شماره کاربری: 9
اعتبار: 592
آفلاین است
مدل رسیور: +Vu
تشکر از دیگران 16505
تشکر دریافتی 67329
امتیاز ارسالات 12031

(17-04-2017 ، 19:26)msadati69 نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدتوو اطلاعات فرکانس یه PID تصویر هست یکی هم برای صدا این روش شما هم اینه که شما PID صدای شبکه ی 3 رو با PID صدای شبکه 2مثلا که هم فرکانس هست با دریم ادیت عوض کنید اینجوری تصویر شبکه ی 2 ست ولی صدای شبکه ی 3 اینو خودم هم میدونم ولی یه روش هست برای رسیورهای 2تیونر که شما صدای شبکه 3 رو مثلا میندازید روی شبکه ی اسکای اسپرت که 2-3سال پیش توو نت این روش رو دیدم و چون رسیورم تک تیونر بود نمیتونستم انجام بدم و تست نکردم ولی الان هرچی دنبال اون روش میگردم نمیتونم پیدا کنمش

توضیحتون درسته و تنها راه حلش در همه رسیورها همین هست

در واقع یا باید از ابتدا یک شبکه رو بجای سرچ فرکانس با PID سرچ کرد و یا اینکه پس از سرچ عادی PID ها رو بصورت دستی ویرایش کنید

شما از منبع ( ماهواره ) یه PID تصویر دارید و یه PID صدا . حالا ممکنه در رسیوری آموزش متفاوتی برای تغییر دادن PID موجود باشه ولی به هر حال همه چیز برمیگرده به جابجا کردن PID ها . و در انیگما 2 هم با ابزارهای ادیت کانال مثل دریم باکس ادیت و دریم ست میشه PID ها رو تغییر داد ولی پس از نصب لیست ویرایش شده PID های ویرایش شده کار نمیکنند چون در ایمیج های جدید رسیور به محض اینکه روی یک شبکه قرار بگیرد آن فرکانس را سرچ میکند و اطلاعات کانال را به حالت دیفالت برمیگرداند .
msadati69
17-04-2017 ، 20:00

کاربر سایت

**
شماره کاربری: 12441
آفلاین است
مدل رسیور: vu+ uno
تشکر از دیگران 288
تشکر دریافتی 4
امتیاز ارسالات 4

(17-04-2017 ، 19:52)Son of Techno نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدتوضیحتون درسته و تنها راه حلش در همه رسیورها همین هست

در واقع یا باید از ابتدا یک شبکه رو بجای سرچ فرکانس با PID سرچ کرد و یا اینکه پس از سرچ عادی PID ها رو بصورت دستی ویرایش کنید

شما از منبع ( ماهواره ) یه PID تصویر دارید و یه PID صدا . حالا ممکنه در رسیوری آموزش متفاوتی برای تغییر دادن PID موجود باشه ولی به هر حال همه چیز برمیگرده به جابجا کردن PID ها . و در انیگما 2 هم با ابزارهای ادیت کانال مثل دریم باکس ادیت و دریم ست میشه PID ها رو تغییر داد ولی پس از نصب لیست ویرایش شده PID های ویرایش شده کار نمیکنند چون در ایمیج های جدید رسیور به محض اینکه روی یک شبکه قرار بگیرد آن فرکانس را سرچ میکند و اطلاعات کانال را به حالت دیفالت برمیگرداند .

حرفتون درسته ولی میگم من خیلی وقت پیش دیده بودم توو سایتا که اینجوری بود تقریبا مثلا صدای شبکه ی 3 رو ضبط میکردن و میرفتن روی شبکه ی اسکای اسپرت و صدای ضبط شده رو روی این شبکه پلی میکردن جای صدای گزارشگر شبکه و با جلو عقب کردن صدای ضبط شده که همیجور در حال ضبط هست مثل تایم شیفت صدا رو با تصویر هماهنگ میکردن و فوتبال رو میدیدن دقیقا مراحلشو یادم نیست ولی یه همچین چیزی خونده بودم کلیتش همین بود
البته همه ی این کارا توسط رسیور 2تیونر انجام میشد که یه تیونر برای عربست بود و یه تیونر برای هاتبرد بطور مثال
به محض پیدا کردن این اموزش اگه پیدا بشه توو سایت قرار میدم فعلا در به در دنبال این اموزش هستم
17-04-2017 ، 20:26

مدیر

شماره کاربری: 8
اعتبار: 618
آفلاین است
مدل رسیور: StarMax STM 160
تشکر از دیگران 5433
تشکر دریافتی 21493
امتیاز ارسالات 3310

(17-04-2017 ، 20:00)msadati69 نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدحرفتون درسته ولی میگم من خیلی وقت پیش دیده بودم توو سایتا که اینجوری بود تقریبا مثلا صدای شبکه ی 3 رو ضبط میکردن و میرفتن روی شبکه ی اسکای اسپرت و صدای ضبط شده رو روی این شبکه پلی میکردن جای صدای گزارشگر شبکه و با جلو عقب کردن صدای ضبط شده که همیجور در حال ضبط هست مثل تایم شیفت صدا رو با تصویر هماهنگ میکردن و فوتبال رو میدیدن دقیقا مراحلشو یادم نیست ولی یه همچین چیزی خونده بودم کلیتش همین بود
البته همه ی این کارا توسط رسیور 2تیونر انجام میشد که یه تیونر برای عربست بود و یه تیونر برای هاتبرد بطور مثال
به محض پیدا کردن این اموزش اگه پیدا بشه توو سایت قرار میدم فعلا در به در دنبال این اموزش هستم

سلام دوست عزیز به این نکته توجه نکردی شبکه 3 و ورزش دیگه فوتبال ها رو از ماهواره بدر پخش نمیکنن

من خودم از این روش استفاده میکنم :

گوشی رو میذارم رو رادیو ورزش و تصویر رو از ماهواره میبینم 

صدا رو با گوشی میگیرم و تصویر رو از ماهواره . چون رادیوئه تاخیر در پخش نداره و گزارشش همزمانه اوکی
Iran_iPod
17-04-2017 ، 20:56

کاربر سایت

*
شماره کاربری: 36940
آفلاین است
تشکر از دیگران 53
تشکر دریافتی 17
امتیاز ارسالات 14

دوستان چطور میتونم فیلم های روی کامپیوتر از طریق شبکه کردن با ریسیور مشاهده کنم، ممنون میشم اگه کسی بلده یه توضیح کاملی در این مورد بده
17-04-2017 ، 22:36

کنترل سایت

آفلاین است
تشکر از دیگران 16505
تشکر دریافتی 67329
امتیاز ارسالات 12031

(17-04-2017 ، 20:56)vismehr نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویددوستان چطور میتونم فیلم های روی کامپیوتر از طریق شبکه کردن با ریسیور مشاهده کنم، ممنون میشم اگه کسی بلده یه توضیح کاملی در این مورد بده

ابتدا باید پوشه فیلم ( در این مثال با اسم movies و در درایو C هست ) را روی شبکه به اشتراک بگذارید سپس در رسیور دو بار دکمه آبی را بزنید و گزینه Network Browse را انتخاب کنید شبکه را انتخاب کنید باید ایپی کامپیوترتون در اون قسمت مشخص شده باشد . دکمه سبز را روی آن بزنید گزینه اول را انتخاب و Enable کنید و تنظیمات به شکل زیر :

سپس وارد مدیا پلیر رسیور شوید فولدری که به اشتراک گذاشته اید قابل مشاهده خواهد بود .
FREESAT ، vismehr ، Iran_iPod
18-04-2017 ، 21:15

کاربر سایت

*
آفلاین است
تشکر از دیگران 53
تشکر دریافتی 17
امتیاز ارسالات 14

دوست عزیز واقعا ممنونم، کمک خیلی بزرگی به من کردید

فقط برای فیلم های با کیفیت یکم گیر میکنه به نظر شما مشکل از چیه ؟

سرعت مودم پایینه یعنی ؟
18-04-2017 ، 23:20

کنترل سایت

آفلاین است
تشکر از دیگران 16505
تشکر دریافتی 67329
امتیاز ارسالات 12031

(18-04-2017 ، 21:15)vismehr نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویددوست عزیز واقعا ممنونم، کمک خیلی بزرگی به من کردید

فقط برای فیلم های با کیفیت یکم گیر میکنه به نظر شما مشکل از چیه ؟

سرعت مودم پایینه یعنی ؟

بله به سرعت مودم بستگی دارد

اگر مودم از نوع AC با پورت های گیگابایتی باشد سرعت ارسال بهتری خواهید داشت
FREESAT ، vismehr ، Iran_iPod ، SAT-BOY
25-04-2017 ، 09:35

کاربر سایت

*
آفلاین است
تشکر از دیگران 53
تشکر دریافتی 17
امتیاز ارسالات 14

سلام دوستان

وقتی که ریسیور از برق میکشم و مجدد به برق وصل میکنم دستگاه روش میشه، آیا راهی وجود داره که دستگاه روشن نشه و یا به حالت استند بای بره ؟ ایمیج بلک هول هست.

سوال دوم اینکه آیا کانالی اضافه بشه نیاز به سرچ دستی هست یا خودش تو قسمت کانال ها اضافه میشه ؟  ایمیج آخرین ورژن بلک هول هست .

ممنونم از پاسخ گویی.
25-04-2017 ، 20:22

کنترل سایت

آفلاین است
تشکر از دیگران 16505
تشکر دریافتی 67329
امتیاز ارسالات 12031

(25-04-2017 ، 09:35)vismehr نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدسلام دوستان

وقتی که ریسیور از برق میکشم و مجدد به برق وصل میکنم دستگاه روش میشه، آیا راهی وجود داره که دستگاه روشن نشه و یا به حالت استند بای بره ؟ ایمیج بلک هول هست.

سوال دوم اینکه آیا کانالی اضافه بشه نیاز به سرچ دستی هست یا خودش تو قسمت کانال ها اضافه میشه ؟  ایمیج آخرین ورژن بلک هول هست .

ممنونم از پاسخ گویی.

سلام

راهی برای جلوگیری از روشن شدن وجود ندارد .

معمولا اتوماتیک اضافه میشود و نیازی به سرچ نیست

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 84 مهمان