FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

23-02-2024 ، 12:36

مشترک سایت

شماره کاربری: 452214
اعتبار: 0
آفلاین است
مدل رسیور: +vu
تشکر از دیگران 1
تشکر دریافتی 0
امتیاز ارسالات 0

مشکل با نصب سی سی کم در رسیور Vu+ Solo  
با سلام خدمت دسب اندر کاران محترم فری ست

جهت نصی سی سی کم روی ریسیور VU+ SOLO  از طریق فایل زیلا اکانت سی سی کم را انتقال دادم  پلاگین امولاتور را توی مسیر مربوطه قراردادم ولی موقع نصب روی ریسیور از طریق برنامه Manually install ipk  نصب نمیشه و بعد از چند دقیقه پیام wget: can,t connnect to remot host(10.10.34.35): connection timed out  روی صفحه تلویزیون ظاهر میشه و ریسیور قفل میکنه که حتما باید ریست بشه ، چند بار با پلاگین های مختلف هم تست کردم همین پیام را میده . لطفا راهنمایی بفرمایید
ضمنا توی اتصال ریسور به لب تاپ از طریق DCC گاها ارتباط صورت نمیگیره و خطای 10057 میده که نمیدونم چیه و همان زمان فایل زیلا هم وصل نمیشه و  بعد از مدتی بدون انجام هیچ کاری ارتیاط برقرار میشه ممنون میشم علتس وراهکارش را بفرمایید
24-02-2024 ، 01:56

Satellite Expert

شماره کاربری: 145900
اعتبار: 3
آفلاین است
مدل رسیور: DM-TWO
تشکر از دیگران 57
تشکر دریافتی 107
امتیاز ارسالات 44

RE: مشکل با نصب سی سی کم در رسیور Vu+ Solo  
(23-02-2024 ، 12:36)mrezaaaaa نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدبا سلام خدمت دسب اندر کاران محترم فری ست

جهت نصی سی سی کم روی ریسیور VU+ SOLO  از طریق فایل زیلا اکانت سی سی کم را انتقال دادم  پلاگین امولاتور را توی مسیر مربوطه قراردادم ولی موقع نصب روی ریسیور از طریق برنامه Manually install ipk  نصب نمیشه و بعد از چند دقیقه پیام wget: can,t connnect to remot host(10.10.34.35): connection timed out  روی صفحه تلویزیون ظاهر میشه و ریسیور قفل میکنه که حتما باید ریست بشه ، چند بار با پلاگین های مختلف هم تست کردم همین پیام را میده . لطفا راهنمایی بفرمایید
ضمنا توی اتصال ریسور به لب تاپ از طریق DCC گاها ارتباط صورت نمیگیره و خطای 10057 میده که نمیدونم چیه و همان زمان فایل زیلا هم وصل نمیشه و  بعد از مدتی بدون انجام هیچ کاری ارتیاط برقرار میشه ممنون میشم علتس وراهکارش را بفرمایید

سلام شما کدام مدل از املاتور رو نصب ریسیور کردید؟
24-02-2024 ، 17:20

مشترک سایت

آفلاین است
تشکر از دیگران 1
تشکر دریافتی 0
امتیاز ارسالات 0

سلام و ارادت، برای نصب سس سی کم خیلی از امولاتورهای لازم softcam,Oscan مثل 11392مثل11712, 11713و…
و کلا هرفایل آنزیپ شده ای که باید از مسیر adons و manually install ipk نصب بشه رااحرا نمیکنه و بعد از چند دقیقه خطا می‌دهد و پیام can,t connect ….روی صفحه ظاهر میشه
من تلویزیونم را تازگی عوض کردم گفتم شاید نت ریسیور و تلویزیون تداخل پیدا می‌کنند ، نت تلویزیون را قطع کردم مشکل حل نشد!!!
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
25-02-2024 ، 08:37

مدیر کل سایت

شماره کاربری: 1
اعتبار: 418
آنلاین است
مدل رسیور: Vu+ Solo 4K
تشکر از دیگران 25403
تشکر دریافتی 32683
امتیاز ارسالات 2534

مشکل با نصب سی سی کم در رسیور Vu+ Solo  
(24-02-2024 ، 17:20)mrezaaaaa نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدسلام و ارادت، برای نصب سس سی کم خیلی از امولاتورهای لازم softcam,Oscan مثل 11392مثل11712, 11713و…
و کلا هرفایل آنزیپ شده ای که باید از مسیر adons و manually install ipk نصب بشه رااحرا نمیکنه و بعد از چند دقیقه خطا می‌دهد و پیام can,t connect ….روی صفحه ظاهر میشه
من تلویزیونم را تازگی عوض کردم گفتم شاید نت ریسیور و تلویزیون تداخل پیدا می‌کنند ، نت تلویزیون را قطع کردم مشکل حل نشد!!!
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

سلام
به دلیل فیلتر بودن سرورهای انلاین رسیور است
چون قبل از نصب ipk آپدیت های موجود در سرور آنلاین بررسی می شوند
شما می توانید از دستور تلنت برای نصب ipk استفاده کنید آموزش آن در بخش آموزش ها موجود است
کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
Patronman ، sat0 ، mrezaaaaa
26-02-2024 ، 12:10

مشترک سایت

آفلاین است
تشکر از دیگران 1
تشکر دریافتی 0
امتیاز ارسالات 0

سلام خدمت مدیر محترم و تشکر از پاسخ
در خصوص مشکل نصب سی سیکم طبق پیشنهاد شما سعی کردم از طریق وارد کردن دستورات در تلنت ، ipk را نصب کنم ، شروع به نصب میکنه ولی آخرش ارور می‌دهد . در این حالت اسم امولاتور سی سی کم هم با زدن دگمه آبی کنترل میاد بالا ولی عملا فعال نیست !!!
چرا فقط ریسیور من سرورش فیلتر هست؟ دیگر دوستان ظاهرا مشکلی ندارند
از کدام امولاتور سی سی کم بهتره استفاده کنم؟
ممنون از شما

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 1 مهمان