FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

04-12-2020 ، 23:54

کاربر فعال

شماره کاربری: 310800
اعتبار: 4
آفلاین است
مدل رسیور: مدیا استار z1
تشکر از دیگران 426
تشکر دریافتی 218
امتیاز ارسالات 64

new  پکیج Picon های جدید برای رسیورهای فونیکس و زنون و زیرمجموعه FORTIS در تمام ماهواره ها   ( آخرین ویرایش در این ارسال 04-12-2020 ، 23:57 توسط saberkhan73 )
اکثر کانال های فارسی زبان ( 99 درصد ) در ماهواره های : هاتبرد . یوتلست . بدر . اینتلست . یاهست  اکسپرس و ترکمن رو بروزرسانی کردم .
کانال های آذری در ماهواره اذراسپایس و هاتبرد هم کامل بروزرسانی کردم
شبکه های HEVC صدا و سیما در بدر و شبکه های صدا سیما به صورت فول اچ دی در اینتلست نیز بروز رسانی گردید . 

=====================================

لینک دانلود :

.txt    picon.txt (اندازه: 240 bytes / تعداد دفعات دانلود : 197)

حتما باید یکبار لیست کانال هاتون رو بروزرسانی کنید تا تغییرات اعمال بشه برا بروزرسانی کافیه کانال ها رو یک بار سرچ بزنید .

به راحتی بر روی رسیورهای فونیکس و زنون مدیا استار نصب و بروزرسانی میشود
آموزش نصب :

برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شوید
کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
yavarzadeh ، m1349b ، Sajjad30 ، Dish Network ، ritana ، Mahdi_Sat ، Satdoost ، FREESAT ، Mahdisat4k ، farhad.gh ، aliparvizi1991 ، rex ، farzadmaham ، sat0 ، siavash.badboy ، navid.t ، football98 ، Rashed6195 ، raminbitel ، @mahmoud
05-12-2020 ، 11:33

کاربر سایت

**
شماره کاربری: 23957
اعتبار: 2
آفلاین است
مدل رسیور: Vu+ Zero 4K
تشکر از دیگران 123
تشکر دریافتی 221
امتیاز ارسالات 76

RE: پکیج Picon های جدید برای رسیورهای فونیکس و زنون و زیرمجموعه FORTIS در تمام ماهواره ها   ( آخرین ویرایش در این ارسال 05-12-2020 ، 11:36 توسط ritana )
ممنون عالیه .
میدونم زحمت زیادی کشیدید چون خودم قبلا یکبار اینکار رو انجام دادم .متاسفانه شرکتهائی مثل کروزر این نوع فایلها را برای سود جوئی بیشتر فقط در پنل آنلاین رسیور قرار میدهند تا سایر استفاده کنندگان رسیورهای تولیدی فورتیس از آن محروم باشند .
yavarzadeh ، Sajjad30 ، saberkhan73 ، rex
05-12-2020 ، 11:43

Satellite Expert

شماره کاربری: 349313
اعتبار: 276
آفلاین است
مدل رسیور: -
تشکر از دیگران 3199
تشکر دریافتی 23298
امتیاز ارسالات 10566

RE: پکیج Picon های جدید برای رسیورهای فونیکس و زنون و زیرمجموعه FORTIS در تمام ماهواره ها  
(05-12-2020 ، 11:33)ritana نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدممنون عالیه .
میدونم زحمت زیادی کشیدید چون خودم قبلا یکبار اینکار رو انجام دادم .متاسفانه شرکتهائی مثل کروزر این نوع فایلها را برای سود جوئی بیشتر فقط در پنل آنلاین رسیور قرار میدهند تا سایر استفاده کنندگان رسیورهای تولیدی فورتیس از آن محروم باشند .

سلام
بخاطر سودجویی نیست
بخاطر برندهایی هست که تازه افتادن تو خط فورتیس و دست به حاضر خوریشون بیست هست( حتما متوجه شدید کدوم برند منظورمونه)

امضای yavarzadeh
اوکی

Sajjad30 ، Agen9 ، saberkhan73 ، farhad.gh ، rex ، sat0
05-12-2020 ، 12:20

کاربر سایت

*
شماره کاربری: 382846
اعتبار: 0
آفلاین است
مدل رسیور: Diamond X2
تشکر از دیگران 193
تشکر دریافتی 52
امتیاز ارسالات 35

RE: پکیج Picon های جدید برای رسیورهای فونیکس و زنون و زیرمجموعه FORTIS در تمام ماهواره ها  
درود
آیا picon برای رسیورهای دیاموند هم قابل استفاده هست؟
Sajjad30 ، saberkhan73 ، farhad.gh
05-12-2020 ، 12:46

Satellite Expert

آفلاین است
تشکر از دیگران 3199
تشکر دریافتی 23298
امتیاز ارسالات 10566

(05-12-2020 ، 12:20)Mahdi_Sat نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویددرود
آیا picon برای رسیورهای دیاموند هم قابل استفاده هست؟

سلام
اعلام شد برای خانواده فورتیس

رسیور مورد نظر شما از خانواده فورتیس نیست و زیرمجموعه گلوبال هست

امضای yavarzadeh
اوکی

Sajjad30 ، Mahdi_Sat ، FREESAT ، saberkhan73 ، Mahdisat4k ، farhad.gh ، rex ، sat0
05-12-2020 ، 17:09

کاربر فعال

شماره کاربری: 310800
اعتبار: 4
آفلاین است
مدل رسیور: مدیا استار z1
تشکر از دیگران 426
تشکر دریافتی 218
امتیاز ارسالات 64

(05-12-2020 ، 11:43)yavarzadeh نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدسلام
بخاطر سودجویی نیست
بخاطر برندهایی هست که تازه افتادن تو خط فورتیس و دست به حاضر خوریشون بیست هست( حتما متوجه شدید کدوم برند منظورمونه)

بله دقیقا همینطور هست . من قبل انجام کار هم در فروم خودمون FREESAT و هم در یک فروم تخصصی محصولات ایکس کروز درخواست جدیدترین اپدیت پک PICON رو دادم و خواستم کسی از کاربرهای این رسیور یعنی ایکس کروز یه بک اپ از قسمت پیکون ها بگیره و در فروم اپلود کنه . خوشبختانه دوست عزیزمون برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شوید در فروم خودمون FREESAT زحمت این کار رو کشیدن و اپلود کردند و بنده نیز استفاده لازم رو کردم و روحیه خوبی گرفتم برا این کار ولی در اون فروم که ذکر کردم مخصوص ایکس کروز هست پست منو حذف کردن و موضوع رو هم کامل بستن ! گویا یکی از مدیران اون فروم خودش مستقیم در سرور رسیورهای ایکس کروز اپدیت های جدید رو میزاره و میگه هیچ وقت افلاین منتشر نخواهم کرد
yavarzadeh ، Sajjad30 ، farhad.gh ، rex ، sat0
15-02-2021 ، 23:18

کاربر سایت

*
شماره کاربری: 151779
اعتبار: 0
آفلاین است
مدل رسیور: فونیکس
تشکر از دیگران 2
تشکر دریافتی 0
امتیاز ارسالات 0

سلام Picon را با فلش به ریسیور فونیکس نصب کردم وریسور خودکار ریبوت شد جستجو کانال را انجام دادم اما لوگوی شبکه ها را نشون نمیده همون قبلی ها را هم دیگه نشون نمیده
16-02-2021 ، 00:07

Satellite Expert

آفلاین است
تشکر از دیگران 3199
تشکر دریافتی 23298
امتیاز ارسالات 10566

(15-02-2021 ، 23:18)ahmadbarati نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدسلام Picon را با فلش به ریسیور فونیکس نصب کردم وریسور خودکار ریبوت شد جستجو کانال را انجام دادم اما لوگوی شبکه ها را نشون نمیده همون قبلی ها را هم دیگه نشون نمیده

در فونیکس این روش رو استفاده کنید:

امضای yavarzadeh
اوکی

FREESAT ، rex ، sat0

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 1 مهمان