FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

09-02-2024 ، 07:32

Developer

شماره کاربری: 420775
اعتبار: 195
آنلاین است
مدل رسیور: Echolink
تشکر از دیگران 3166
تشکر دریافتی 20262
امتیاز ارسالات 7875

RE: نرم افزار مدیا استار MediaStar MS-4030 سری معمولی و Pro و Diamond به تاریخ 29/01/2024  
(09-02-2024 ، 06:07)chriss نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدمن هر سه منو رو نصب کردم واقعا منوی mos خیلی بهتر شده فقط از اینفوبارش خوشم نیومد از CHMax استفاده کردم، بازم مشکل سیاه شدن هر سه منو با زدن دکمه Display و تغییر رزولوشن برا من وجود داره، من تلوزیون فورکی الجی دارم که رسیور سرخود هستش از رسیور داخلی تلوزیون استفاده کردم کیفیت رنگ شبکه فراتر عالی هستش اما در ۴۰۳۰ پرو حتی با منوهای جدید یک حالت مرده دارن رنگها، اکانت های خود دستگاه به راحتی با اینترنت مخابرات کار میکنن در منوی قبلی mos ماهواره بدر اضافه نشده بود و حتی با وجود جستجوی پیشرفته ۴۲۰ شبکه رو بیشتر نمیتونستم روی این منو دریافت کنم اما روی نسخه mos جدید به راحتی ۵۶۰ شبکه رو دریافت میکنم، منوی ابی بی روح هستش ولی کامل با باگ کمتر اما منوی mos علاوه بر اکانت های دستگاه دو قسمت دیگه هم داره که میتونی به استریم شبکهای فارسی زبان دسترسی داشته باشی

توقعات رو‌ پایین بیاریم از رسیور استفاده کنیم همه چی اوکی میشه
رزولوشن مشکلی نداره.یه بار تنظیم کنید و تمام

هر کسی یه سفارشی داره و هیچ برندی نمیتونه ما ایرانی ها رو راضی کنه
اتفاقا بهترین کیفیت تصویر برای منوی آبی هست

امضای Patronman
برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شوید
اوکی
نصیحت یه ریش سفید تو این زمینه

کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
ritana ، sat0 ، 4030pr ، Alirezabahosh ، farhad88

پیام‌های داخل این موضوع
RE: نرم افزار مدیا استار MediaStar MS-4030 سری معمولی و Pro و Diamond به تاریخ 29/01/2024 - توسط Patronman - 09-02-2024 ، 07:32

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 45 مهمان