FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

13-09-2023 ، 21:11

کاربر سایت

**
شماره کاربری: 23957
اعتبار: 2
آفلاین است
مدل رسیور: Vu+ Zero 4K
تشکر از دیگران 123
تشکر دریافتی 221
امتیاز ارسالات 76

RE: نرم افزار مدیا استار MediaStar MS-4030 Pro به تاریخ 12/09/2023   ( آخرین ویرایش در این ارسال 13-09-2023 ، 21:14 توسط ritana )
سلام مجدد .
ساعتی قبل نرم افزار جدید را نصب کردم .گرافیک نسبتا زیباست اما خیلی چیزها حذف شده !!
مثلا خیلی اطلاعات از نظیر نام پکیج بیت ریت ساعت و ناریخ و خیلی اطلاعات دیگه از اینفوبار تعویض کانال حذف شده اما اینفوبار ظریف و زیباست و در مقابل منوی مشکی جدید بسیار بهتره .چون من رسیور را به نت وصل نکردم تا اکانت فعال نشه در مورد وضعیت شرینگ و iptv نظری ندارم .گزینه فریز تعویض کانال متاسفانه حذف شده که در منوی آبی وجود داره .موقع تعویض کانال زمانی بالای ۵ ثانیه تصویر سیاه میشه که از نظر من اصلا قابل قبول نیست .با زدن دکمه آبی کنترل صفحه منوی اصلی از رنگ سفید به تیره تغییر رنگ میده. سرعت منو و جابجایی کانال خوبه و گرافیک بهبود قابل قبولی یافته .البته با تست نیم ساعته نمیشه باگهای رسیور را پیدا کرد .
اگر این منو و اینفوبار بهبود پیدا بکنه میشه به آینده اش امیدوار بود
کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
4030pr ، farhad88

پیام‌های داخل این موضوع
RE: نرم افزار مدیا استار MediaStar MS-4030 Pro به تاریخ 12/09/2023 - توسط ritana - 13-09-2023 ، 21:11

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 11 مهمان