FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

21-06-2021 ، 14:07

کاربر سایت

*
شماره کاربری: 252757
اعتبار: 0
آفلاین است
مدل رسیور: VU+ Ultimo 4K
تشکر از دیگران 2
تشکر دریافتی 8
امتیاز ارسالات 4

سوالات و مشکلات رسیور وو پلاس VU+ Ultimo 4K  
با سلام و تشکر

من دیش گردان با موتور Proween دارم. دیش به طور کامل در مدار هست و کابل اتصال هم مشکلی ندارد. با یک رسیور خیلی معمولی و ارزان، دیش به درستی کار میکند و موتور حرکت سریع و یکنواختی در تمام جهات شرقی و غربی دارد. ولی وقتی آنرا به رسیور خودم (Vu+ Ultimo 4K) متصل میکنم، موتور خیلی بد حرکت میکند و گاهی گیر میکند. منظورم از گیر کردن، برای مثال وقتی به سمت 7 درجه میرود و کانال را به 13 درجه عوض میکنم، حرکت نمیکند. تنها راه اینست که یا با گزینه Go to 0 موتور را به 0 ببرم (که بعضی وقتها نمیرود) و یا از روی خود موتور. وقتی هم که از روی خود موتور فرمان حرکت به شرق یا غرب میدهم، موتور خیلی کند حرکت میکند. انگار جریان الکتریکی کافی به موتور نمیرسد.
باز هم تکرار میکنم که با رسیور دیگر بلافاصله بعد از اتصال موتور به خوبی کار میکند و چرخش سریع است.
تنظیمات Tuner هم بر روی Advanced و استفاده جهتها از Usals هست. فقط مختصات جغرافیایی را تنظیم کردم و به باقی تنظیمات دست نزدم و همه بر روی پیش فرض هست.
برای امتحان، تنظیم ولتاژ را بر روی Increased هم قرار دادم ولی افاقه ای نکرد. از تنظیمات جهت دهی دستی (DiSEqC 1.2) هم نمیخواهم استفاده کنم.
اگر کسی تجربه ای دارد ممنون میشوم کمکم کنید.

پیام‌های داخل این موضوع
سوالات و مشکلات رسیور وو پلاس VU+ Ultimo 4K - توسط acebluedolphin - 21-06-2021 ، 14:07
نصب سیسکم بر روی uv ultimo4k - توسط ramin1964 - 31-08-2017 ، 16:09
بروز رسانی نسخه جدید - توسط saw0 - 03-12-2018 ، 13:00

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 102 مهمان