FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

27-03-2021 ، 17:30

مشترک سایت

شماره کاربری: 341800
اعتبار: 0
آفلاین است
مدل رسیور: STARMAX A100
تشکر از دیگران 27
تشکر دریافتی 45
امتیاز ارسالات 29

سوالات و مشکلات رسیور وو سولو VU+SOLO 2 HD  
سلام
1-استاد عزیزتوی همان صفحه که فرمودید قبلا تعیین زمان را روی 5ثانیه گذاشته ام منظورمن اینه که مثلا در رسیورهای معمولی
وقتی اینفو را دوبار بزنید اینفوبار روی تصویر می ماندتا اینکه exit را بزنی تا از روی تصویر برود میخواستم بدانم که این دستگاه چنین قابلییتی را داردیانه
یا مثلا پلاگینی دارد که نصب کنیم تا چنین قابلیتی را پیداکند
2-یک سوال دیگه که برای من خیلی مهم است اینه که من از هر دو تیونر دستگاه استفاده می کنم با هر 2تیونر کانال یابی کرده ام ولی توی لیست کانالها وماهوارهها
فقط یک ماهواره ولیست کانالهای یک ماهواره دیده میشه لطفا بگید چطوری لیست ماهوارهها ولیست کانالهای تیونر دوم را می توان مشاهده کرد این بخاطر اینه که من
اکثرا می خواهم از یک تیونر دستگاه رکورد کنم وبا یک تیونردیگه کانالها را مشاهده کنم در ضمن تیونرA را به سوییچ هشت تایی داده ام وتیونر B را به گردان وصل کرده ام
3-ایا پلاگینی هست که نصب کنیم وفیلمهای هارد یا یو اس بی که از قبل ضبط شده را تماشا کنیم که نخواهیم هارد یا یواس بی را فرمت کنیم واینکه
ایا میشه زمانی که دستگاه در حال رکورد است به داخل هارد یا یواس بی رفت وفیلمهای هارد یا یواس بی را شماشاکرد اینو بخاطر این می پرسم که دستگاه فعلی که الان دارم
این قابلیت را داره که از 4کانال رکورد می کنه یعنی 2کانال هم فرکانس از تیونر یک و2کانال هم فرکانس از تیونر دو وهمزمان میشه داخل هارد یا یو اس بی بشی وفیمهاش را تماشا کنی
حتی همان فیلمهایی که در حال رکورداست هم را می توان مشاهده کرد ایا این دستگاه چنین قابلییتهایی دارد یا میشه با نصب پلاگین به این مهم دست پیدا کرد
4-لطفا میشه طریقه شناسانده هارد ویواس بی به دستگاه را توضیح بدهید ایا کار خاصی باید انجام داد 
5-باز هم عذر خواهی میکنم بابت اینکه اینقدر مزاحم شما میشم ووقت با ارزشتان را میگیرم اخه این سوالاتی که من مطرح می کنم جواب انها را در اموزش های سایت پیدا نمی کنم
وگرنه من از روزی که این دستگاه را خریده ام تمام تاپیک برنامه های اموزشی وتاپیک سوالات ومشگلات این رسیور را زیرو رو کرده ام رسیور vu+solo2
وطبق اموزسهای سایت دستگاه را راه اندازی کرده ام ولی جواب این سوالاتی که در این چند روز بیان کرده ام را پیدا نکردم بخاطر همین مزاهم شمامدیر عزیز واساتیدارزشمند ودستان محترم شده ام
به امید روزهای خوش وبا برکت برای تمامی یاران

پیام‌های داخل این موضوع
سوالات و مشکلات رسیور وو سولو VU+SOLO 2 HD - توسط mtahvil - 27-03-2021 ، 17:30

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 97 مهمان