FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

05-12-2020 ، 17:09

کاربر فعال

شماره کاربری: 310800
اعتبار: 4
آفلاین است
مدل رسیور: مدیا استار z1
تشکر از دیگران 426
تشکر دریافتی 218
امتیاز ارسالات 64

RE: پکیج Picon های جدید برای رسیورهای فونیکس و زنون و زیرمجموعه FORTIS در تمام ماهواره ها  
(05-12-2020 ، 11:43)yavarzadeh نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدسلام
بخاطر سودجویی نیست
بخاطر برندهایی هست که تازه افتادن تو خط فورتیس و دست به حاضر خوریشون بیست هست( حتما متوجه شدید کدوم برند منظورمونه)

بله دقیقا همینطور هست . من قبل انجام کار هم در فروم خودمون FREESAT و هم در یک فروم تخصصی محصولات ایکس کروز درخواست جدیدترین اپدیت پک PICON رو دادم و خواستم کسی از کاربرهای این رسیور یعنی ایکس کروز یه بک اپ از قسمت پیکون ها بگیره و در فروم اپلود کنه . خوشبختانه دوست عزیزمون برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شوید در فروم خودمون FREESAT زحمت این کار رو کشیدن و اپلود کردند و بنده نیز استفاده لازم رو کردم و روحیه خوبی گرفتم برا این کار ولی در اون فروم که ذکر کردم مخصوص ایکس کروز هست پست منو حذف کردن و موضوع رو هم کامل بستن ! گویا یکی از مدیران اون فروم خودش مستقیم در سرور رسیورهای ایکس کروز اپدیت های جدید رو میزاره و میگه هیچ وقت افلاین منتشر نخواهم کرد
کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
yavarzadeh ، Sajjad30 ، farhad.gh ، rex ، sat0

پیام‌های داخل این موضوع
RE: پکیج Picon های جدید برای رسیورهای فونیکس و زنون و زیرمجموعه FORTIS در تمام ماهواره ها - توسط saberkhan73 - 05-12-2020 ، 17:09

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 4 مهمان