FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

30-11-2020 ، 22:17

کاربر سایت

*
شماره کاربری: 36940
اعتبار: 0
آفلاین است
مدل رسیور: Vu+ Solo 4K
تشکر از دیگران 53
تشکر دریافتی 17
امتیاز ارسالات 14

RE: سوالات و مشکلات رسیور وو سولو VU+ Solo 4K  
(30-11-2020 ، 00:28)Hasan.m نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدسلام

1- چرا قسمت آب و هوا در ایمیج جدید غیر فعال شده؟ من توی ایمیج قبلی براحتی آب و هوارو داشتم
احتمالا پلاگین برای ایمیج جدید بلک هول با ورژن جدیدتر روی سرور باشه یا بعدا قرار بگیرد در صورت هماهنگی ایمیج جدید..
2- چظوری میشه زمانی که اسم یه شبکه تغییر میکنه مثل ریسیور های چینی که خود به خود اسم آپدیت میشه توی ایمیج بلک هول هم این اتفاق بیفته..
فرکانس کانال نمونه را جستجو کنید یا جستجو کامل بزنید رسیور تغییرات کانالها جدید انجام می‌دهد..
3- برای استفاده از نرم افزار پخش ویدو در Kodi حتما باید USB مونت بشه؟ اگه بله ممنونم راهنمای مونت کردن بفرمائید..
نیازی به مونت کردن فلش مموری USB نیست در هر صورت فایلها قابل پخش هست وقتی فلش وصل کردید رسیور ری استارت انگیما بزنید برای شناخت کافیه.. و اما اگه قصد ضبط کردن از روی شبکها ماهواره دارید روی فلش یا هارد باید مونت بشه. طریقه مونت کردن فلش به یکی از پورت های USB رسیور متصل کنید دکمه ابی کنترول بزنید گزینه USB وارد بشید دکمه سبز زده با جهت چپ و راست از میان گزینه ها USB انتخاب کنید  اگه از هارد استفاده می‌کنید گزینه HDD انتخاب کنید سیو کرده رسیور ری استارت شده اماده ضبط..
موفق باشید

دوست عزیز ممنونم ولی در مورد گزینه 3 متاسفانه مشکل بنده هنوز حل نشده، هر USB که به دستگاه وصل میکنم KODI متاسفانه نمیشناسه، من Kodi از پلاگین ها اجرا میکنم، این نرم افزار روی اندروید باکس دارم و هیچ مشکلی باهاش ندارم ولی متاسفانه اینجا اجرا میکنم همه چی هست حتی به هارد خود ریسیور هم دسترسی دارم ولی فلش نشون نمیده، شما خودتون تست کردید؟ حتی ریست انیگما هم کردم ولی نشد
کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
Sajjad30

پیام‌های داخل این موضوع
دانلود اسکین جدید - توسط LinuxSat - 25-02-2017 ، 21:31
نحوه تبدیل کدهای CW - توسط phipo - 26-12-2017 ، 23:42
OVPN - توسط gheybollahi - 03-03-2018 ، 21:20
RE: سوالات و مشکلات رسیور وو سولو VU+ Solo 4K - توسط vismehr - 30-11-2020 ، 22:17

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 136 مهمان