FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

19-11-2020 ، 13:36

Satellite Expert

شماره کاربری: 349313
اعتبار: 276
آفلاین است
مدل رسیور: -
تشکر از دیگران 3199
تشکر دریافتی 23301
امتیاز ارسالات 10566

RE: سوالات و مشکلات رسیور وو پلاس VU+ Zero 4K  
(19-11-2020 ، 12:43)Roozbehshideh نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدبا سلام
چند وقتی میشه که می خوام رسیورم رو تغییر بدم به vu+ zero 4k اما اطلاعت کافی راجبش ندارم. در حال حاضر از رسیور استارست استفاده میکنم و دو تا سوال هست که ممنون میشم اگه پاسخ بدین.
اول این که برای بازگشایی شبکه های پولی لاین oscam به همراه رسیور داده می شه یا که باید جدا خرید؟ تا جایی که من اطلاع دارم dead duck روسی بهترین لاین های oscam رو عرضه می کنه ولی نمیدونم چطور باید تهیه کرد.
دوم این که آیا رسیور های vu+ zero 4k قابلیت تایم شیفت دارن یا نه؟ مثلا در رسیور استارست می شه بر روی شبکه کانال پلاس فرانسه هنگام پخش فوتبال اون رو با استفاده از قابلیت تایم شیفت با صدای بی این اسپورت عربی دید آیا این قابلیت در vu+ هم هست؟

سلام
اوسکم خودش یه پلاگین هست که رایگان همه جا اپلود میشه
اما اکانت رو باید بخرید و در اوسکم کانفیگ کنید
اون DEAD DUCK هم زیاد جدی نگیریدیش بلوف زیاد داره.

اون قابلیت IP AUDIO و دیلی صدا مثل همون رسیور استارست که دارید فکر نکنم برای این رسیور باشه باز در این خصوص حتما دوستان خبره VU کمکتوت خواهند کرد

امضای yavarzadeh
برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شوید
اوکی
برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شوید

کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
Sajjad30 ، FREESAT ، eslami126

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوالات و مشکلات رسیور وو پلاس VU+ Zero 4K - توسط yavarzadeh - 19-11-2020 ، 13:36

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 83 مهمان