FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

16-10-2020 ، 17:01

کاربر فعال

شماره کاربری: 310800
اعتبار: 4
آفلاین است
مدل رسیور: مدیا استار z1
تشکر از دیگران 426
تشکر دریافتی 218
امتیاز ارسالات 64

RE: پلاگین برای رسیور مدیا استار Mediastar Phoenix 4K  
(16-10-2020 ، 07:41)trv206 نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدسلام من ریسیور فونیکس دارم تازه خریدم چطوری کانالهای کارتی رو باز کنم راهنمایی کنید ممنون

اول جدیدترین فریمور رو بر روی رسیور بارگذاری کنید یا به صورت افلاین و دانلود از داخل فروم و انتقال با فلش مموری یا رساندن اینترنت به رسیور از طریق وای فای یا لن و اپگرید مستقیم از سرور خود رسیور و سپس باید کلید ترکیبی : f1+000 رو بزنید و بعد وارد صفحه پلاگین خواهید شد اونجا دکمه ابی رنگ رو بزنید وارد بخش دانلود پلاگین ها میشه و میتونید پلاگین ها رو انتخاب و سپس دکمه قرمز رو بزنید و منتظر دانلود و نصب اونها بشید و حالا پلاگین mshare در صفحه پلاگین اضافه شده یعنی همون اکانت رایگان رسیور شما و با دکمه سبز و قرمز میتونید این پلاگین رو راه اندازی و از شرینگ رایگان دستگاه لذت ببرید . 

تاپیک مجزا و مخصوص راه اندازی شرینگ و اپگرید دستگاه هم قبلا راه اندازی و توضیحات داده شده : 

برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شوید

برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شوید
کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
FREESAT ، yavarzadeh ، Dish Network ، hossin625 ، Sajjad30 ، کوروش 1981 ، AHG737

پیام‌های داخل این موضوع
RE: پلاگین برای رسیور مدیا استار Mediastar Phoenix 4K - توسط saberkhan73 - 16-10-2020 ، 17:01

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 24 مهمان