FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

14-06-2020 ، 21:54

کاربر سایت

**
شماره کاربری: 346040
اعتبار: 0
آفلاین است
مدل رسیور: vu+ uno hd
تشکر از دیگران 21
تشکر دریافتی 1
امتیاز ارسالات 1

RE: سوالات و مشکلات رسیور وو پلاس VU+ Uno 4K  
(14-06-2020 ، 19:10)SAT-BOY نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویداین ایمیج دردسرش زیاده ، از اوپن بلک هول و یا بلک هول که ایمیج رسمی خود شرکتش هست و تمام اموزش و فایلهای اون در سایت موجوده استفاده کنید

خوب مشکل اینجاس که من عوضش کردم و همون بلک هول رو نصب کردم ولی هم ریسیور یه ارور میده بعضی وقتها فکر کنم بهش میگید کرش و هم سی سی کم 2.2.1 نصب میشه اکانت هم دارم ولی شبکه باز نمیکنه اصلا. بارها و بارها هم ریسیور رو اپدیت کردم و حتی هارد درایو رو هم دادهاشو پاک کردم. چون موقع نصب پلاگین مدیا پلیر پیغام اینکه فضای دستگاه کافی نیست رو دیدم. و موقع نصب هم پلاگین و هم سی سی یهو این پیغام کرش شدن میومد و به نوعی دستگاه ریست میشد. تا دیروز خوب بود شبکها رو باز میکرد اما از دیروز یهو این اتفاق افتاد.

گفتم شاید کسی بتونه بهم کمک کنه. چند تا مشکل اخه با هم برام بوجود اومده. و نمیدونم عیب از کجاس اصلا. بارها و بارها سی سی 2.2.1 نصب شد و نسخه قدیمیشو با هزار بدبختی نصب کردم و اکانت خریداری شده رو هم هم تو پوشه temp و هم تو پوشه etc  ریختم ولی هیچ ثمری نداشت.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوالات و مشکلات رسیور وو پلاس VU+ Uno 4K - توسط milad.zarei - 14-06-2020 ، 21:54

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 38 مهمان