FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

19-01-2020 ، 12:59

محروم شده

شماره کاربری: 30786
آفلاین است
مدل رسیور: Dreambox one
تشکر از دیگران 19
تشکر دریافتی 3
امتیاز ارسالات 2

RE: پاسخ به سوالات و مشکلات رسیور وی یو پلاس VU+ Zero 4K   ( آخرین ویرایش در این ارسال 19-01-2020 ، 13:21 توسط dooste.man83 )
(19-01-2020 ، 12:27)Dish Network نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شوید1- تیونر این مدل DVB-S2X است . پردازنده Arm  است و رم و حافظه فلش بیشتری دارد . کیفیت تصویر و سرعت بهتری نسبت به Duo 2 دارد اما از لحاظ ظاهری ساده تر است .  قابلیت استفاده از USB WiFi دارد و برای هارد نیز میتوانید کیت آنرا که به صورت آپشن ارائه شده تهیه کنید :

برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شوید

2- با توجه به مجهز بودن به تیونر DVB-S2X فعلا دلیل چندان موجهی برای ارائه دستگاه جدید تر وجود ندارد . اما شخصا پیش بینی میکنم تولید بعدی این شرکت با قابلیت دوال بوت (اندروید/انیگما) ارائه شود و احتمالا قیمت بالاتری از دریم باکس وان خواهد داشت .

3- ارزان ترین انیگما2 4K بازار هست 

4- عملکرد آن مشابه با Duo2 هست . رسیورهای HD و 4K هیچ تفاوتی در اجرای oscam ندارند و همیشه بهترین عملکرد را دارند .

5- کاربران زیادی را میشناسم که از کیفیت تصویر ایکس کروزر های اندرویدی راضی نیستند و میگویند که کیفیت شبکه های معمولی در سری قدیم HD از مدل های 4K اندرویدی بهتر است . شخصا ایکس کروزر را تست نکرده ام اما Zero 4K را تست کرده ام و کیفیتش در شبکه های معمولی مقداری از مدل های Vu+ HD بالاتر است و در شبکه های 4K نیز عالی است.

سپاس از وقتی که میزارید 

من اول قصد تهیه رسیور دریم وان رو داشتم که با توجه به مشکلات فراوان بخاطر ساپورت نشدن درست این رسیور از خریدش پشیمان شدم ( ایمیج . امولاتور و ... ) . می خواستم بدونم قبلا شنیده بودم کیفیت تصویر دریم باکس از ویوو پلاس بالاتره آیا کیفیت تصویر دریم وان هم از zero 4k بالاتر هست ؟ و خرید zero 4k رو منطقی تر و بهتر از دریم وان میدونید ؟ 

نکته عجیب توی این zero 4k استفاده از usb2 بجای usb 3 اونم فقط یک عدد ( که قاعدتا برای اتصال به هارد اکسترنال جهت ضبط پر میشه ) و استفاده از لن 100 بجای لن 1000 هست ... می خواستم بدونم لن 100 که تاثیری در سرعت دریافت کد های شبکه ها برای اوسکم و سیسیکم نداره ؟ 

در مورد کیت هم که فرمودید واقعا چیز لازمی هست ولی متاسفانه تو ایران جهت خرید گیر نمیاد ... همینطور usb wifi این دستگاه ...

پیام‌های داخل این موضوع
RE: پاسخ به سوالات و مشکلات رسیور وی یو پلاس VU+ Zero 4K - توسط dooste.man83 - 19-01-2020 ، 12:59

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 88 مهمان