FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

03-01-2020 ، 23:45

کنترل سایت

شماره کاربری: 9
اعتبار: 592
آفلاین است
مدل رسیور: +Vu
تشکر از دیگران 16505
تشکر دریافتی 67328
امتیاز ارسالات 12031

پاسخ به سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+ Solo 4K  
(03-01-2020 ، 22:20)Mahmood46 نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدسلام وخسته نباشید خدمت اساتید گرامی.ببخشید من چهار تا مشکل دارم .یکی اینکه درقسمت منو جایی که توی لیست دلخواه میخواهم کانالها رامرتب کنم.گزینه ای که این جابجایی راانجام میده از فهرست کانال لیست حذف شده.منو همون منوی اولیه ادیت گروههاست .نمیدونم چه کارکردم که این گزینه حذف شده.دوم اینکه شبکه طپش راگاهی دارم وبیشترمواقع ندارم درحالیکه شبکه های همین فرکانس رادارم و وقتی هم طپش رادارم صدانداره.چکارکنم که مشکل حل بشه. سوم اینکه بازهم نمیدونم که چکارکردم که قبلا وقتی روی هارد فیلمی راازرسیور ضبط میکنم آخرین فایل بودولی الان لابلای فایلها گم میشه و تک تک فایلها رابایدچک کنم تا پیداش کنم.  وچهارم اینکه بجز روش نامگذاری فایلها بوسیله کامپیوتر وانتقال اونها با دریم باکس یا فایل زیلا  روش دیگری هست که بتونم فایلها رادرخود رسیور نامگذاری ومرتب کنم؟ باتشکر

در لیست کانال ها دکمه آبی را بزنید سپس وارد فیوریت مورد نظر شده و Enable Move Mode را انتخاب کنید
شما ظاهرا تنظیمات رسیور را دستکاری کرده اید . پیشنهاد میشود یکبار تنظیم کارخانه کنید .
امکان تغییر نام کانال ها در منوی رسیور وجود ندارد .
کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
Mahmood46

پیام‌های داخل این موضوع
دانلود اسکین جدید - توسط LinuxSat - 25-02-2017 ، 21:31
نحوه تبدیل کدهای CW - توسط phipo - 26-12-2017 ، 23:42
OVPN - توسط gheybollahi - 03-03-2018 ، 21:20
پاسخ به سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+ Solo 4K - توسط Son of Techno - 03-01-2020 ، 23:45

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 158 مهمان