FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

23-10-2019 ، 10:04

مدیر

شماره کاربری: 8
اعتبار: 618
آفلاین است
مدل رسیور: StarMax STM 160
تشکر از دیگران 5432
تشکر دریافتی 21491
امتیاز ارسالات 3310

پاسخ به سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+ SOLO HD  
(23-10-2019 ، 00:37)alirafaat نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدسلام

مدت مدیدی هست که مشکل کرش کردن رسیور و ریستارت  رسیور دارم ( چند بار هم مشکل رو بیان کردم اسکرین شات هم از صفحه ارور گذاشتم که دوستان گفتند مشکل خاصی گزارش نشده )

هفته قبل ( با توجه به اینکه خوب دقت کردم دیدم مشکل از زمان شروع استفاده از امولاتور اوسکم شروع شده - با سی سی کم مشکلی نداشتم )) امولاتور رو انیستال کزدم
از اون زمان تا حالا رسیور ریستارت نشده

*  ورژن های مختلف ایمیج بلک هول رو امتحان کردم ( قدیمی - جدید )
* از امولاتور اوسیکم emu 11392   استفاده می کنم ( در بعضی ایمیج ها خودش و در بعضی ایمیج ها اپدیت شده اش )
*امولاتور بدون مشکل نصب میشه  سافت کم و فایلهای مربوط به اکانت هم رو طبق اموزشهای سایت جاگذاری می کنم و در دیدن شبکه های کارتی مشکلی ندارم

1. امولاتور دیگه ای برا بلاک هول نیست که همه خصوصیات اوسکم رو داشته باشه و بشه اکانت رو هم باهاش ران کرد ؟
2. طرز کار کردن با   ایمیج اوپن بلاک هول و جاگذاری مختصات اکانت و سافت کم  شبیه به بلاک هول هست ؟

با تشکر

1- خیر
2- بله

این رسیور منابع سخت افزاری کمی داره شاید موقع اتصال به سرور منابع زیاد مصرف میشن و کرش میکنه .
کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
alirafaat

پیام‌های داخل این موضوع
پاسخ به سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+ SOLO HD - توسط SAT-BOY - 23-10-2019 ، 10:04

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 68 مهمان