FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

31-08-2019 ، 16:06

کاربر سایت

*
شماره کاربری: 366271
اعتبار: 0
آفلاین است
مدل رسیور: vu+solo2 Ax 4kbox
تشکر از دیگران 0
تشکر دریافتی 1
امتیاز ارسالات 1

پاسخ به آموزش نصب Eutelsat-7A-7B-7-0°E در 7 درجه شرقی  
مدیر جان   میدونی این ماهواره  روی  اروپا  هم  بیم کامل داره  ؟ یا نه   .  من  Eutelsat 7A   را تنها  روی  یک  دیش آنهم  به سختی گرفتم  اما  فرکانس های  7b    توش نیست  و  فقط 11221   چند   کانال  ایرانی توش هست.  هرکاری میکنم  دیش با یک  ال ام بی  را  روی  روی  7  درجه   تنظیم  و این  ماهواره را  بگیرم  نمی شد  تا  اینکه   کلک  زدم   دیش را  روی  هات برد   تنظیم  کردم  و  یک  ال ام بی   دو  سر   به  جای  تکی گذاشتم  از  روبرو  سر  سمت  چپ  روی  هات  برد   و  بعد  رفتم   در  رسیور  کانال های  7 درجه  را سرچ  کردم  که  این   چند  تا  کانال  فارسی را  گرفت.   شما  نظری ندارید چه کاری  دیگه  باید  انجام  بدم.   البته  همین  الان  میخوام  دوباره  بهش  ور برم  و  این بار  بعد از اینکه  6 / 7  سانت  از روی  هات برد  به  شمت  چپ  رفتم ،  یک  5 -  6 سانتی هم  سر  دیش را  بیارم  پایین  اینور  که  شما  در  ابتدای  تاپیک  نوشتید   ببینم   چی  میشه  با  تشکر.

پیام‌های داخل این موضوع
پاسخ به آموزش نصب Eutelsat-7A-7B-7-0°E در 7 درجه شرقی - توسط mossi2 - 31-08-2019 ، 16:06

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 20 مهمان