FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

26-03-2019 ، 16:15

کاربر سایت

**
شماره کاربری: 35833
اعتبار: 17
آفلاین است
مدل رسیور: starmax A100
تشکر از دیگران 2622
تشکر دریافتی 1007
امتیاز ارسالات 179

RE: پاسخ به آموزش نصب ترکست در 42 درجه شرقی  
(19-03-2019 ، 10:19)dina195 نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویددوستان فرکانس های ورتیکال یا وی چرا ضعیف است و چرا12185را در ترکست نمیگیرد با چه دیشی میشود گرفت با گردان 90 نشد بگیرم چه کنم النبی هم گلد طلای است

دوست عزیز ذکر یک نکته هم شاید خالی از لطف نباشه.تا پنج سال قبل و قبل از اینکه ماهواره ترکست در مدار کره ی زمین رو تعویض نکرده بودند از معدود ماهواره هایی بود که همزمان یک فرکانس شما با 70درصد کیفیت تصویر نمی داد و در همون حال فرکانس دیگر با 12 درصد کیفیت تصویر صاف و شفاف میداد. و فکر کنم هنوزم نمیتوان با توجه به کیفیت بالای یک فرکانس از تنظیم کامل بودن و در مدار بودن دیش اطمینان داشت.پیشنهاد می کنم با فرکانس های دیگر هم کیفیت دریافت سیگنال خود را بالا ببرید تا موفق به دریافت همه ی فرکانس ها شوید.چون با دیش آفست و جهت ترکست باید به سادگی تمامی فرکانس هارا دریافت کنید.مگر به گفته ی معاونت سایت منطقه ی شما دچار مشکلی باشه

امضای esinader اوکیهمواره به یادداشته باشید : در زندگی به آنچه لیاقتش را داریم میرسیم نه آنچه آرزویش راچاکریم دوست عزیز

کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
barcelona44

پیام‌های داخل این موضوع
RE: پاسخ به آموزش نصب ترکست در 42 درجه شرقی - توسط esinader - 26-03-2019 ، 16:15

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 123 مهمان