FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

13-11-2018 ، 03:35

معاونت سایت

شماره کاربری: 14
اعتبار: 530
آفلاین است
مدل رسیور: Vu+ Zero 4K
تشکر از دیگران 20687
تشکر دریافتی 85014
امتیاز ارسالات 17494

پاسخ به سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+SOLO 2 HD  
(12-11-2018 ، 22:57)hamedfar نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدسلام
از طریق اشتراک اینترنت وی پی انی لب تاب با سولو2
1-یوتیوب  راه اندازی شد ولی بعد از لودینگ فیلم ها فقط صدا را دارم و از سرعت دانلود مشخص است که تصویر هم دانلود میشه ولی فقط پخش  صدا را دارم.لطفا راهنمایی فرمایید.
2-خیلی مایلم از طریق پلاگین subtitle player by dd  زیر نویس فارسی فیلمهای شبکه هایی مانندHBO را داشته باشم ولی اکثر سرورهای این پلاگین را امتحان می کنم جواب نمی گیرم و دستگاه کرش می کند.
لطفا راهنمایی فرمایید در خصوص نحوه استفاده درست از این پلاگین و نحوه تشخیص اینکه آیا فیلم ها دارای زیرنویس فارسی هست یا خیر. متشکر

1- سایت یوتیوب اپدیت شده و یوتیوب موجود در ایمیج های بلک هول فعلا اپدیت نشده و نیاز به بروزرسانی دارد 
2- سرورهای ترجمه این پلاگین ممکن است در دسترس نباشند و یا فایل ناقص باشد یا فونت ناخوانا و ... . این پلاگین طبق اسم و به کمک اطلاعات EPG ترجمه ها را از سرور های مختلف سرچ میکند . پیدا شدن ترجمه فارسی شانسی هست و اخیرا کمی سخت شده چون اکثر سایت های ترجمه ایرانی غیرفعال شده اند و بانک ترجمه های فارسی خیلی قوی نیست . شما طبق اموزشی که در سایت بصورت تصویری وجود دارد پیش بروید اگر ترجمه موجود بود معمولا چند فایل را بصورت لیست نمایش میدهد که باید تک تک دانلود و تست کنید ببینید کدام سالم هست .
کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
مجیدیان ، hamedfar

پیام‌های داخل این موضوع
پاسخ به سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+SOLO 2 HD - توسط Dish Network - 13-11-2018 ، 03:35

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 48 مهمان