FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

23-06-2018 ، 15:49

کنترل سایت

شماره کاربری: 9
اعتبار: 592
آفلاین است
مدل رسیور: +Vu
تشکر از دیگران 16505
تشکر دریافتی 67328
امتیاز ارسالات 12031

پاسخ به سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+ Solo 4K  
(23-06-2018 ، 08:58)vismehr نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدراستش من فکر نمیکنم این مشکل با اضافه کردن هارد هم حل بشه البته منظورم روی شبکه 4K هست چون هارد هم نمیتونه به اون سرعت هم بنویسه و هم بخونه شما با هارد روی شبکه 4K تست کردید ؟

البته من فکر میکنم این مشکل با اضافه کرد حافظه SSD حل بشه چون سرعت خیلی بالایی دارند .

توی سایت **** یه هارد از نوع SSD پیدا کردم ولی نمیدونم به ریسیور میخوره یا نه. من لینک حافظه براتون میذارم ممنون میشم شما تائید کنید آیا میتونم از این استفاده کنم یا نه متشکرم

هاردی که معرفی کردم توسط خودم با رسیور Solo 4K بر روی شبکه های 4K تست شده با خیال راحت بخرید و استفاده کنید . سرعت آن هارد 3 برابر بیشتر از سرعت مورد نیاز شبکه های 4K است و شما کوچکترین مشکلی از نظر سرعت نخواهید داشت

هارد SSD نیز قابل استفاده است ولی وقتی هارد معمولی بخوبی جواب میدهد چرا برای SSD هزینه کنید

(23-06-2018 ، 15:20)vismehr نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویددوست عزیز جواب این سوال ندادید، آیا حافظه های SSD به ریسیور میخورند؟ یعنی از نظر اندازه و از لحاظ فیزیکی میخوره به ریسیور ؟

بله از نظر اندازه و فیزیکی دقیقا هم اندازه هارد های معمولی لپ تاپ هستند و برای رسیور نیز قابل استفاده است
کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
SAT-BOY

پیام‌های داخل این موضوع
دانلود اسکین جدید - توسط LinuxSat - 25-02-2017 ، 21:31
نحوه تبدیل کدهای CW - توسط phipo - 26-12-2017 ، 23:42
OVPN - توسط gheybollahi - 03-03-2018 ، 21:20
پاسخ به سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+ Solo 4K - توسط Son of Techno - 23-06-2018 ، 15:49

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 43 مهمان