FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

15-10-2017 ، 11:55

معاونت سایت

شماره کاربری: 14
اعتبار: 530
آفلاین است
مدل رسیور: Vu+ Zero 4K
تشکر از دیگران 20687
تشکر دریافتی 85014
امتیاز ارسالات 17494

پاسخ به سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+ Solo 4K  
(15-10-2017 ، 08:35)vismehr نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدمثل همیشه متشکرم از لطف شما که به موقع جواب میدید.

من حتی اگه اینترنتی و از طریق خود ریسیور هم آپدت کنم باز کلیه اطلاعات پاک میشه ؟

و سوال بعدی من اینکه آیا تنظیمات دیش گردان توی خود موتور ذخیره میشه؟ منظورم اینکه بعد از پاک شدن اطلاعات که جهت هارو به همون ترتیبی که قبلا ذخیره کردم وارد کنم دیگه نیازی به تنظیم مجدد دیش نیست ؟ سخت ترین قسمت داستان بعد از، از دست رفتن اطلاعات همین تنظیم دیش هست...

درود

اگر بصورت آنلاین آپدیت کنید چیزی پاک نمیشود . اما مشکل اینجاست که آپدیت آنلاین فقط برای نسخه های خاصی که تغییرات کمی داشته اند ارائه میشود . مثلا میتوان 3.0.3A را به 3.0.3B آپدیت کرد ولی نمیتوان بصورت آنلایت به نسخه 3.0.4 ارتقا داد و باید حتما دستی نصب شود

قبل از نصب ایمیج در منوی Tuner Configuration مقادیر Longitude و Latitude را نگاه کنید ببینید چه عددی نوشته عدد ها را یادداشت کرده و پس از نصب ایمیج همان مقادیر را وارد کنید دیش شما بدون کوچکترین اختلافی در مسیر قرار میگیرد و اصلا نیازی به تنظیم مجدد دیش نیست
کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
vismehr ، SAT-BOY ، Son of Techno ، hadiskamal

پیام‌های داخل این موضوع
دانلود اسکین جدید - توسط LinuxSat - 25-02-2017 ، 21:31
پاسخ به سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+ Solo 4K - توسط Dish Network - 15-10-2017 ، 11:55
نحوه تبدیل کدهای CW - توسط phipo - 26-12-2017 ، 23:42
OVPN - توسط gheybollahi - 03-03-2018 ، 21:20

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 47 مهمان