FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

05-08-2017 ، 13:25

کاربر سایت

**
شماره کاربری: 276867
اعتبار: 0
آفلاین است
مدل رسیور: vusolo
تشکر از دیگران 260
تشکر دریافتی 4
امتیاز ارسالات 3

RE: سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+ SOLO HD  
سلام بزرگوار

بازم از شما ممنونم وسپاسگذارم و قدردان محبتتان هستم .

ولی باور کنید این دستگاه نمی تواند مانند دستگاه شما که 4K است عمل کند سیستم این 2 دستگاه کاملا از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری متفاوت است لطفا این 2 را با هم مقایسه نکنید .

خواهش میکنم به من حق بدهید که این کانال ها در این ریسیور باز نشود من از شما تقاضا دارم اگر از دوستان شما کسی در تهران دیش گردان دارد و ریسیور آن VOSOLO است از آن هم پی گیر شوید زیرا من این فایل را برای یکی از دوستانم فرستادم و ایشان هم مثل من با همین مشکل روبه رو است .

من از شما یه خواهشی دارم اگر برایتان مقدور است باز هم بر روی این 5 کانال وقت بگذارید اگر می شود  FEC  این 5 کانال را روی  3/5  قرار دهید انشا ا... مشکل حل شود می دانم خواسته من غیر معقول است و مشکلاتی برای شما پیش می آورد ولی باور کنید خیلی ها مثل من این مشکل را دارن ...

ببخشید حرف من تکراری است ولی اگر برایتان مقدور است نام این برنامه ای که این کدها را تغییر میدهید در لینوکس بیان کنید شاید توانستم در این مسیر  تغییری بدهم میدانم احتیاج به برنامه نویسی دارد  .

بازم از شما سپاسگزارم .

اگر امکان دارد در صفحه 7 همین سایت 2 تا مطلب آخری من را کامل بخوانید احساس میکنم فقط مطلب آخری را خواندین . با تشکر .

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+ SOLO HD - توسط century21 - 05-08-2017 ، 13:25

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 4 مهمان