FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

05-08-2017 ، 13:06

کنترل سایت

شماره کاربری: 9
اعتبار: 592
آفلاین است
مدل رسیور: +Vu
تشکر از دیگران 16505
تشکر دریافتی 67328
امتیاز ارسالات 12031

RE: سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+ SOLO HD  
(05-08-2017 ، 11:24)century21 نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدسلام بزرگوار
خسته نباشید ببخشید من خیلی این چند روز اذیت کردم  ....

من فایل جدید شما را به دستگاه منتقل کردم . سپاس از اینکه تغییراتی در برنامه ایجاد کردین واقعا ممنونم می دانم کار سختی است و زمان زیادی برده است ولی متاسفانه نتنها آن  5  شبکه باز نشد بلکه شبکه های  باران و قزوین  هم به آن ها اضافه شد .

فقط الان تمامی این شبکه ها با توضیحاتی که در مطلب قبلی برای شما گفتم بر روی  FEC  3/5  باز می شوند و به هیچ عنوان بر روی  FEC  7/8   باز نمی شوند .

خواهش می کنم باز من را راهنمایی کنید .

با تشکر فراوان .

اگر برایتان مقدور است ایمیج خودتان را دقیقا به من بگویید که چه ورژنی از بلک هول است که دستگاه من و شما یکی شود .
ایمیج بلک هول 3.0.3  است یا ایمیج 3.0.3.G  یا غیره .... ؟؟؟

بنده خدمت شما گفتم که FEC باید 7/8 باشد ولی شما اصرار داشتید که با 3/4 و 3/5 تصویر دارم و به همین دلیل FEC فایل را براتون تغییر دادم که تست کنید

ما تست کردیم و با 7/8 بدون مشکل این شبکه ها دریافت میشوند و هیچگونه مشکلی در فایل نیست . در تصاویری هم که قرار داده شد مشخص هست که FEC 7/8 هست و تصویر دریافت شده

ممکن است این به سخت افزار رسیور شما و یا در موارد بسیار نادر به نوع LNB شما ربط داشته باشد . بنده رسیورم Solo 4K هست که از تیونر و سخت افزار متفاوتی بهره میبرد و ایمیج نیز بلک هول 3.0.3G ( همین نسخه ای که در سایت قرار داده ایم )

به هر حال الان مشکل اکثر شبکه های شما حل شده آن چند شبکه هم که برای شما دریافت نمیشود میتوانید نادیده بگیرید یا اینکه از مسیر بدر انها را دریافت کنید .
کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
century21

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+ SOLO HD - توسط Son of Techno - 05-08-2017 ، 13:06

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 41 مهمان