FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

05-08-2017 ، 01:27

کاربر سایت

**
شماره کاربری: 276867
اعتبار: 0
آفلاین است
مدل رسیور: vusolo
تشکر از دیگران 260
تشکر دریافتی 4
امتیاز ارسالات 3

RE: سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+ SOLO HD  
بزگوار سلام

(((((((( این مطلبی که در پایین می خوانید قبل از ارسال فایل جدید شما است که در پست بالا قرار دادید ، من هنوز آن را تست نکردم . )))))))))

من دوباره ایمیج  BlackHole-3.0.3.G  شما را دانلود کردم و آن را به دستگاه منتقل کردم ولی همچنان آپدیت جدیدی  را دریافت نکردم ...

فایل قبلی شما را دوباره داخل ریسیور خودم ریختم . ولی همچنان مشکل باقی است .

لازم به ذکر است در این 5 شبکه تصویر کاملا سیاه است و هیچ پیغامی در ایمیج بلک هول دریافت نمی شود البته این را هم بگویم در ایمیج  OPEPLI پیغام دریافت می کردم .

میزان قدرت سیگنال در شبکه ورزش  75  است .

در مورد  FEC  که من همچنان می گویم باید تغییر کند برای این است که وقتی من فرکانس های این 5 شبکه را دستی بر روی  3/5  می گذارم با قدرت خوبی (( یعنی 70 ))  دریافت می شود که هم تصویر و هم صدا دارد ولی متاسفانه پس از دریافت با هم قاطی می کنند و با همان پیغام روبه رو می شویم  .

در ریسیور من طبق گفته شما وقتی این 5 کانال را بر روی  7/8  می گذارم هیچ سیگنالی دریافت نمیکنم میزان قدرت سیگنال صفر است . در سرچ دستی هم بر روی  7/8  هیچ یک از این 5 کانال دریافت نمی شود .

در مورد فایل satellite  که هم شما دانلود کردین و هم من باید بگویم  FEC این 5 شبکه با فایل شما متغییر  است . چون شما  FEC  این 5 شبکه را تغییر دادین .

با تشکر فراوان از شما
خواهش می کنم باز هم من را راهنمایی کنید .

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+ SOLO HD - توسط century21 - 05-08-2017 ، 01:27

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 27 مهمان