FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

04-08-2017 ، 21:46

کنترل سایت

شماره کاربری: 9
اعتبار: 592
آفلاین است
مدل رسیور: +Vu
تشکر از دیگران 16505
تشکر دریافتی 67328
امتیاز ارسالات 12031

RE: سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+ SOLO HD  
(04-08-2017 ، 20:52)century21 نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدسلام مجدد

طبق گفته خودتان من مجبور شدم ایمیج بلک هول 3.0.3 را از سایت خارجی Vu Plus دانلود کنم زیرا در سایت شما ایمج موجود بلک هول با پسوند G.3.0.3 است .
آن را به دستگاه منتقل کردم اما برای آپدیت دستگاه به مسیزی که گفته بودین رفتم ولی هیچ آپدیتی انجام نشد ....

در ضمن فایل شما را هم در این ایمیج  ریختم ، ولی متاسفانه همچنان مشکل بر روی کانال هایی که گفتم وجود دارد و هیچ کدام تصویر ندارد . حتی دوباره به صورت دستی سرچ کردم و  FEC  آن ها را هم تغییر دادم ولی کانالی دریافت نکردم .

باز هم می گویم وقتی فایل satellite را می ریزم دستگاه تمام آن کانال ها را به راحتی می گیرد ...
پس نمی تواند مشکل دیش یا ال ان بی باشد .
 چطور ممکن است مشکل تمام کانال های ایرانی حل شده باشد (( که من واقعا از شما سپاسگذارم )) ولی این 5 کانال همچنان بدون تصویر باشن حتی سیگنال دریافتی من زمانی که فایل satellite را به دستگاه منتقل می کنم قوی است !!!!

من از شما خواهش می کنم اگر برایتان مقدور است و امکان دارد یکبار دیگر همین فایلی که در سایت قرار دادین را به دستگاه خودتان منتقل کنید شاید هنگام بکاپ گرفتن کانال ها مشکل پیش می آید یا هنگام ریختن آن در ریسیور ....

با سلام

اگر به توضیحات لینکی که در ارسال قبل گذاشته ام دقت کنید نوشته شده 3.0.3 و یا بالاتر .

ایمیج 3.0.3G جدیدتر از 3.0.3 هست و اپدیت G را شامل شده . شما هر نسخه ای از 3.0.3 را نصب میکردید مشکلی نداشت

در مورد فایل XML هم شما میتوانید فایل XML خود را که فکر میکنید بهتر هست منتقل کنید این ارتباطی به مشکل ارور SID ندارد . ممکن است درجه ماهواره ها در فایل XML قدیمی شما متفاوت باشد و دیش شما با آن درجه تنظیم شده باشد . فایلی که بنده قرار داده ام جدیدترین بروزرسانی ماهواره ها هست

لیست کانالی که قرار داده ایم مشکلی ندارد و ما بارها مواردی که ذکر کردید را تست کرده ایم حتی براتون تصویر از کانال ها قرار دادیم اینطور نیست که مشکلی در بکاپ گیری یا ... وجود داشته باشد

آیا شما پس از انتقال لیست ما بر روی آن چند شبکه ای که براتون تصویر ندارند سیگنالی دریافت میکنید ؟ ایا ارور SID دارید ؟ و یا تصویر سیاه هست بدون ارور ؟
کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
century21 ، sat0

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+ SOLO HD - توسط Son of Techno - 04-08-2017 ، 21:46

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 84 مهمان