FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

03-08-2017 ، 22:09

کنترل سایت

شماره کاربری: 9
اعتبار: 592
آفلاین است
مدل رسیور: +Vu
تشکر از دیگران 16505
تشکر دریافتی 67328
امتیاز ارسالات 12031

RE: سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+ SOLO HD  
(03-08-2017 ، 21:32)century21 نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدسلام بزرگوار
ببخشید پاسخ پیام شما را دیر می دهم شرمنده ...
ممنون از وقتی که برای این دستگاه می گذارید .
من برای اینکه مشکلی وجود نداشته باشد و خیالم راحت باشد دوباره ایمیج  OpenPLi  را ریختم و  فقط و فقط این فایل جدید شما را به دستگاه وارد کردم  اما بر روی این کانال ها همچنان مشکل باقی است و تصویری دریافت نمی شود .

1 - فرکانس آذرباجان
2 - فرکانس اشراق
3 - فرکانس سمنان
4 - فرکانس اصفهان
5 - فرکانس جهانبین

من حتی فرکانس های این جهات را دستی سرچ کردم  و  FEC تمام این فرکانس ها را تغییر دادم اما هیچ یک از کانال های بالا را در دستگاه خودم دریافت نمی کنم .
تنها بر روی فرکانس اشراق توانستم یکبار دیگر این کانال را بر روی 5/6 FEC دریافت کنم بازم بدون تصویر  .
سپاس فراوان از شما .
خواهش می کنم باز هم من را راهنمایی کنید .

دوست عزیز تمام این کانال ها در لیست موجود است و بنده همین الان تست کردم هیچ مشکلی در تصویر ندارند.

ظاهرا قدرت این فرکانس ها براتون پایین هست . اگر دیش شما دقیق تنظیم هست و این فرکانس ها را دریافت نمیکنید در اینصورت فکر نمیکنم بتونید کار خاصی برای دریافت این فرکانس ها انجام بدید . این فرکانس ها برای بنده با دیش آفست 110 سانتی inverto حدود 50 درصد قدرت سیگنال دارند و فرکانس این کانال ها ضعیف هست در حالی که شبکه های سراسری 11555 را با قدرت 100% دریافت میکنم .

این هم تست همین لحظه لیستی که در سایت قرار داده ام بر روی کانال هایی که ذکر کردید :

کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
century21 ، FREESAT ، sat0

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+ SOLO HD - توسط Son of Techno - 03-08-2017 ، 22:09

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 90 مهمان