FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

23-02-2017 ، 14:35

کنترل سایت

شماره کاربری: 9
اعتبار: 592
آفلاین است
مدل رسیور: +Vu
تشکر از دیگران 16505
تشکر دریافتی 67328
امتیاز ارسالات 12031

RE: سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+SOLO 4K  
(23-02-2017 ، 14:22)ritm نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدسلام مجدد شرمنده استاد در ثبت کارت در سایت my hd مشکل دارم نمیدونم کدوم گزینه رو  وارد بشم اگه میشه راه حل فعال کردن در سایت را بهم نشون بدید. ویه سوال دیگه این کارت رو وقتی روی رسیور خودم استارت کردم بعد میشه روی رسیور دیگه ای هم استفاده کرد البته به شرطی که دوباره بشه در رسیور خودم استفاده کنم.با تشکر از زحماتتون مرسی

پس از مراجعه به سایت my-hd.tv روی گزینه Customer Login کلیک کنید وارد صفحه جدیدی میشوید که دو گزینه در سمت چپ دارد

شما گزینه New Activation را انتخاب میکنید سپس به صفحه ثبت مشخصات وارد میشوید

فقط قسمت هایی که با ستاره قرمز مشخص شده را باید تکمیل کنید

ابتدا تیک گزینه CCA Serial No را بزنید و شماره سریال خشاب خود را بدون نوشتن CDSN وارد کنید

گزینه Title را بر روی MR قرار دهید

نام و نام خانوادگی خود را در کادر های بعدی وارد کنید

کشور را ایران انتخاب کنید و اگر شهر محل سکو نت شما در لیست وجود ندارد Other Iran را انتخاب کنید

تلفن خود را با کد 98 وارد میکنید و یک ایمیل معتبر را در کادر روبروی آن وارد کنید

در انتها یک نام کاربری و پسورد برای خود انتخاب میکنید که از این به بعد با آن نام و پسورد وارد سایت شوید

پس از ثبت این مشخصات شما میتوانید وارد پنل شده و مشخصات اکانت خشاب خود را ببینید .

اگر خشاب را روی رسیور دیگری نصب کنید شما به عنوان مالک آن باید از طریق پنل آنرا فعالسازی کنید (باید از طریق پنل سیگنال فعال سازی ارسال کنید تا خشاب فعال شود )
کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
LinuxSat ، Dish Network

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+SOLO 4K - توسط Son of Techno - 23-02-2017 ، 14:35
دانلود اسکین جدید - توسط LinuxSat - 25-02-2017 ، 21:31
نحوه تبدیل کدهای CW - توسط phipo - 26-12-2017 ، 23:42
OVPN - توسط gheybollahi - 03-03-2018 ، 21:20

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 30 مهمان