FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

01-02-2017 ، 00:10

کاربر سایت

**
شماره کاربری: 11782
اعتبار: 7
آنلاین است
مدل رسیور: VU+SOLO 4K
تشکر از دیگران 783
تشکر دریافتی 215
امتیاز ارسالات 85

Question  RE: سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+SOLO 4K  
سلام استاد عزیز. من یک سالی هست رسیور vu+solo 4k دارم تا حدودی ازش راضی هستم یعنی مشکلاتی داره مثل سی سی کم و امولاتور و مثلا تداخل فرکانسها بعضی ماهوارها مثل یوتلست 7 درجه کانالهای ایرانی یا مشکل دیگه سرچ کردن ماهواره استرا 19 درحه کانالهای اسکای المان که بعد از سرچ کردن وپیدا کردن کانالها به محضی که از منوی رسیور خارج میشی بعضی از کانالها مثل sky select و...ناپدید میشن که باید به وسیله برنامه دریم ادیت کانالهای زکر شده رو به tv تغیر داد خلاصه میخوام رسیور جدید شرکت vu  را بخرم یعنی رسیور vu+ultimo 4k که از لحاظ سخت افزای قدرتمند که میشه گفت الان بهترین رسیور حال حاظر هست البته از لحاظ سخت افزاری از شما استاد عزیز بپرسم که تجربه زیادی با رسیورهای لینوکسی را دارید بنده رو رهنمایی کنید آیا رسیور ultimo 4k مشکلاتی که رسیور solo 4k داره در اون برطرف شده مشکل خاصی نداره؟ ویه سوال دیگه اینکه فروشندها رسیورهای لینوکسی برندهای 4k مثل dreambox 900 4k را پیشنهاد میدن در صورتی که رسیور vu+ultimo 4k از همه لحاظ قابل مقایسه با رسیور دریم باکس 900 4k نیست لطفا بنده رو راهنمایی کنید قبل از خرید از خصوصیات هردو رسیور بهتر اشنا بشم کدوم ارزش خرید دارن ببخشید که نوشتم طولانی شد با تشکر فراوان

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+SOLO 4K - توسط LinuxSat - 01-02-2017 ، 00:10
دانلود اسکین جدید - توسط LinuxSat - 25-02-2017 ، 21:31
نحوه تبدیل کدهای CW - توسط phipo - 26-12-2017 ، 23:42
OVPN - توسط gheybollahi - 03-03-2018 ، 21:20

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 146 مهمان