FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

21-01-2017 ، 20:29

کنترل سایت

شماره کاربری: 9
اعتبار: 592
آفلاین است
مدل رسیور: +Vu
تشکر از دیگران 16505
تشکر دریافتی 67328
امتیاز ارسالات 12031

RE: سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+SOLO 4K  
(21-01-2017 ، 18:55)ritm نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدسلام استاد عزیز خیلی ازتون ممنونم واسه کمک و راهنماییتون مشکلم حل شد.یه مشکل دیگه ای هم دارم اینه که لطفا کد شبکه سه اچ دی را به صورت کامل یعنی همه اطلاعات مربوت به وارد یا همون اضافه کردن کد به سافتکم را برام بزارید احتیاجی به سافتکم ندارم خودم از سایت خارجی اپدیت شده دریافت میکنم اگه میشه کد شبکه IRIB TV3 HD هر دو مسیر اینتلست 62 درجه و بدر26 درجه را محبت کنید برام بزارید ممنونتون میشم همه شبکها کد شده با سیستم بیس با سافتکم باز دارم حتا شبکه ورزش خودمون ولی نمیدونم چرا شبکه سه سیما باز نمیشه حالا از پخش فوتبالش گذشتیم موقع پخش سریال و اخبار ورزشی شبکه سه اچ دی باز نمیشه لطفا کد و اطلاعات مربوط به وارد کردنش را برام بزارید واینکه قسمت وارد کردن کد را در سافتکم محبت کنید بفرمایید دقیقا به چه شکل هست.بازم از زحماتتون بسیار تشکر میکنم

سلام

اطلاعات SID این کانال هنوز منتشر نشده و با توجه به عدم وجود SID امکان بازگشایی در رسیورهای Vu و برند های مشابه وجود ندارد
کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
FREESAT ، LinuxSat

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+SOLO 4K - توسط Son of Techno - 21-01-2017 ، 20:29
دانلود اسکین جدید - توسط LinuxSat - 25-02-2017 ، 21:31
نحوه تبدیل کدهای CW - توسط phipo - 26-12-2017 ، 23:42
OVPN - توسط gheybollahi - 03-03-2018 ، 21:20

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 121 مهمان