FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

21-11-2015 ، 05:53

کاربر سایت

**
شماره کاربری: 18258
اعتبار: 0
آفلاین است
مدل رسیور: xcruiser
تشکر از دیگران 44
تشکر دریافتی 18
امتیاز ارسالات 10

RE: سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+SOLO 2 HD  
(18-11-2015 ، 18:06)Son of Techno نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدچنین قابلیتی بنده در این مدل ندیدم

اگر به فرض هم که داشته باشد کاربردش چی هست ؟ چیز بیخودی هست

سلام
بعضی وقتا کانالهای مختلف برنامه های مورد علاقه کاربر رو همزمان پخش میکنن وکاربر نیاز داره که سر فرصت اون برنامه ها رو بازبین کنه وقاعدتا مجبوره اونارو ضبط کنه ویا روی صفحه تلوزیون ببینه واین قابلیت 16 کانال اینجا کارساز است گرچه کسی به 16  کانال همزمان نیاز پیدا نمیکنه!!ولی5 یا6تا قابل درک هست ومن اینهمه هزینه کردم بیشترش بخاطر همین 4تیونره بودنش بود! وتازه بعد از زیرو رو کردن ده هابرند و مارک مختلف به این انتخاب رسیدم اولش میخاستم دریمباکس8000 بخرم ولی زیادی گرون بود واین دستگاه چیزی کم نداشت .سری به این لینک بزنید :http://www.vuplus.com/sub/sub0104.php

16 کانال همزمان رو خودتون متوجه میشید ولی افسوس که دستگاه رسیور من پلمب نبود واحتمالا دستگاه پلمب که software آن فابریک است این قابلیت رو داشته ومن انواع پچ اوریجینال از سایتهای خارجی وداخلی روش نصب کردم ولی هرگز به این مهم نرسیدم با تشکر

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+SOLO 2 HD - توسط dany36 - 21-11-2015 ، 05:53

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 16 مهمان