FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

18-11-2015 ، 06:22

کاربر سایت

**
شماره کاربری: 18258
اعتبار: 0
آفلاین است
مدل رسیور: xcruiser
تشکر از دیگران 44
تشکر دریافتی 18
امتیاز ارسالات 10

RE: سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+SOLO 2 HD   ( آخرین ویرایش در این ارسال 18-11-2015 ، 06:35 توسط dany36 )
(25-10-2015 ، 19:39)hamedfar نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدسلام
در ایمیج بلک هول با سرچ دستی به عنوان مثال فرکانس 11881 جهت 26 درجه شبکه مربوطه سرچ  وتا اینجا مشکلی نیست ولی بعد از سرچ دستی  فرکانس دیگر مثلا 12284 استانها  انجام میشه کانال های فرکانس 11881 نمیاد و پیغام زیر می آید و اگر اول فرکانس 12284 هم سرچ گردد قضیه برعکس میشود و همین پیام می آید . راهنمایی فرمایید مشکل از کجاست.
service not find
SID not find in PAT

باسلام و اجازه اساتید
من هم این مشکل رو داشتم وهزار کار کردم نشد ولی خیلی اتفاقی این مشکل برطرف شد واونم اینکه توسط برنامه dreamboxedit.exe که روی کامپیوتر نصب کرده اید یکی از لیست کانالهای آماده رو از سایتها گیر بیارید و توی dreamboxedit.exe اوپن کنید و توسط همین برنامه به رسیور انتقال بدید وبعدش با صرف وقت کانالهای غیر ضروری رو از توی Bouquet ها پاک کنید وخواهید دید که هردو فرکانس11881و12283 که فارس جزوش هست خواهید داشت آموزش تمام این عملیات تو اکثر سایتها وهمین سایت موجوده موفق باشید

رسیور منVU+Duo2هست وقبل از خرید تو سایت راجع به مشخصاتش نوشته بود که بعلت 4 تیونره بودن قابلیت نمایش 16 کانال از 4 فرکانس مجزا رو داره!!وحتی عکسی هم از این قابلیت گذاشته ولی من با هیچ تکمه ای از روی کنترل به این مهم نرسیدم ممنون میشم برایم پیداش کنید

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+SOLO 2 HD - توسط dany36 - 18-11-2015 ، 06:22

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 49 مهمان