FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

26-12-2014 ، 02:42

مدیر کل سایت

شماره کاربری: 1
اعتبار: 419
آنلاین است
مدل رسیور: Vu+ Solo 4K
تشکر از دیگران 25450
تشکر دریافتی 32695
امتیاز ارسالات 2537

Question  سوالات و مشکلات رسیور وو سولو VU+ SOLO HD  
تاپیک ویژه سوالات و مشکلات رسیور وی یو VU+SOLO HD

قوانین مهم تاپیک :

1- سوال خود را به فارسی تایپ کنید
2برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شوید از ارسال سوالات تکراری خودداری کنید
3برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شوید در رابطه با خرید و فروش سوال ارسال نکنید
4- در صورتی که کاربر باتجربه هستید با پاسخگویی به سوالات امتیاز + دریافت خواهید کرد 

[تصویر:  vu_solo.png]
کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
hamedfar ، Son of Techno ، parviz407 ، Mahdisat4k ، sat0 ، Iran_iPod
25-07-2021 ، 16:17

کاربر سایت

*
شماره کاربری: 303804
اعتبار: 0
آفلاین است
مدل رسیور: vu+ solo
تشکر از دیگران 15
تشکر دریافتی 1
امتیاز ارسالات 1

سوالات و مشکلات رسیور وو سولو VU+ SOLO HD  
سلام . برای سولو میخوام اسکم بریزم و قبلا هم اسکم نداشته. از بخش جدیدترین اسکم آپدیت 11682 هست. آیا همین فایل رو میتونم استفاده کنم یا باید امولاتور قبلا رو دستگاه باشه و این آپدیتش کنه؟ . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چه جوری میتونم آخرین ورژن امولاتور اسکم رو رو دستگاهم بریزم؟
25-07-2021 ، 16:44

Satellite Expert

شماره کاربری: 349313
اعتبار: 276
آفلاین است
مدل رسیور: -
تشکر از دیگران 3199
تشکر دریافتی 23301
امتیاز ارسالات 10566

RE: سوالات و مشکلات رسیور وو سولو VU+ SOLO HD  
(25-07-2021 ، 16:17)mahbod11 نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدسلام . برای سولو میخوام اسکم بریزم و قبلا هم اسکم نداشته. از بخش جدیدترین اسکم آپدیت 11682 هست. آیا همین فایل رو میتونم استفاده کنم یا باید امولاتور قبلا رو دستگاه باشه و این آپدیتش کنه؟ . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چه جوری میتونم آخرین ورژن امولاتور اسکم رو رو دستگاهم بریزم؟

برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شوید

امضای yavarzadeh
اوکی

sat0
25-07-2021 ، 18:53

کاربر سایت

*
شماره کاربری: 303804
آفلاین است
مدل رسیور: vu+ solo
تشکر از دیگران 15
تشکر دریافتی 1
امتیاز ارسالات 1

(25-07-2021 ، 16:44)yavarzadeh نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدبرای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شوید
تمام ایت بخش رو دیدم ولی متاسقانه نتونستم راهنمایی پیدا کنم. سوالم اینه آیا میشه از بخش آخرین آپدیتهای اسکم برای ایمیج بلک هول بدون اینکه قبلا اسکم رو دستگاهم باشه استفاده کنم؟ و اگر جواب مثبت هست فایل پچ هم باید استفاده کنم؟
25-07-2021 ، 19:09

Satellite Expert

شماره کاربری: 349313
اعتبار: 276
آفلاین است
مدل رسیور: -
تشکر از دیگران 3199
تشکر دریافتی 23301
امتیاز ارسالات 10566

(25-07-2021 ، 18:53)mahbod11 نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدتمام ایت بخش رو دیدم ولی متاسقانه نتونستم راهنمایی پیدا کنم. سوالم اینه آیا میشه از بخش آخرین آپدیتهای اسکم برای ایمیج بلک هول بدون اینکه قبلا اسکم رو دستگاهم باشه استفاده کنم؟ و اگر جواب مثبت هست فایل پچ هم باید استفاده کنم؟

این بخش پلاگین هاست
توضیحات و راهنمایی های لازمه موجوده

امضای yavarzadeh
اوکی

sat0
15-08-2021 ، 20:21

کاربر سایت

*
شماره کاربری: 197953
آفلاین است
مدل رسیور: 420 avant
تشکر از دیگران 48
تشکر دریافتی 3
امتیاز ارسالات 3

باسلام خدمت دوستان گرامی
بنده یک ویو سولو دارم که حدود ده ساله دارمش و همه چی هم تا یک ماه پیش با دو نرم‌افزار cccam2.3.0 و اوسکم وای مود عالی کانال ها رو باز می کرد و منم حدودا هر یک سال یک بار ایمیج این رسیور و عوض می کنم . ولی از یک ماه قبل رو اوسکم که استارت می کردم تمام همون کانال های فبلی و باز می کرد ولی پکیج canal+ sport  و کلا پکیج کانال مثبت لهستان روی هاتبرد و تصویر نمیاورد و جالب اینجا بود که به سرور وصل میشه و فقط تصویر و صدا نمیاد و روی نرم افزار سیسیکم ۲.۳.۰ هم همین اتفاق تکرار شد.
بعدش سه روز پیش تصمیم گرفتم دوباره ایمیج بزنم به همین علت دوباره همون ورژن آخر بلک هول و روش ریختم و از طریق سایت شما اوسکم ای ام یو ۱۱۳۹۲ و سیسیکم ۲.۳.۸ و نصب کردم و دیدم دوباره با اوسکم پکیج کانال مثبت لهستان باز نمیشه و بقیه باز میشه و در کمال تعجب وقتی سیسیکم ۲.۳.۸ و استارت کردم دیدم پکیج کانال مثبت لهستان و بقیه کانال ها باز شدند ...
به‌نظرتون علت چی می تونه باشه که این پکیج روی اوسکم جواب نمیده ولی با سبسیکم باز میشه ؟
در ضمن روی اوسکم حتی ی فریز کوچیک ندارم ولی با سیسیکم ۲.۳.۸ روی تمام کانالها فریز شدید دارم ...راه حلی هست که این پکیج روی اوسکم هم باز بشه؟
sat0
15-08-2021 ، 21:43

مدیر کل سایت

شماره کاربری: 1
اعتبار: 419
آنلاین است
مدل رسیور: Vu+ Solo 4K
تشکر از دیگران 25450
تشکر دریافتی 32695
امتیاز ارسالات 2537

(15-08-2021 ، 20:21)Mehrz@d نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدباسلام خدمت دوستان گرامی
بنده یک ویو سولو دارم که حدود ده ساله دارمش و همه چی هم تا یک ماه پیش با دو نرم‌افزار cccam2.3.0 و اوسکم وای مود عالی کانال ها رو باز می کرد و منم حدودا هر یک سال یک بار ایمیج این رسیور و عوض می کنم . ولی از یک ماه قبل رو اوسکم که استارت می کردم تمام همون کانال های فبلی و باز می کرد ولی پکیج canal+ sport  و کلا پکیج کانال مثبت لهستان روی هاتبرد و تصویر نمیاورد و جالب اینجا بود که به سرور وصل میشه و فقط تصویر و صدا نمیاد و روی نرم افزار سیسیکم ۲.۳.۰ هم همین اتفاق تکرار شد.
بعدش سه روز پیش تصمیم گرفتم دوباره ایمیج بزنم به همین علت دوباره همون ورژن آخر بلک هول و روش ریختم و از طریق سایت شما اوسکم ای ام یو ۱۱۳۹۲ و سیسیکم ۲.۳.۸ و نصب کردم و دیدم دوباره با اوسکم پکیج کانال مثبت لهستان باز نمیشه و بقیه باز میشه و در کمال تعجب وقتی سیسیکم ۲.۳.۸ و استارت کردم دیدم پکیج کانال مثبت لهستان و بقیه کانال ها باز شدند ...
به‌نظرتون علت چی می تونه باشه که این پکیج روی اوسکم جواب نمیده ولی با سبسیکم باز میشه ؟
در ضمن روی اوسکم حتی ی فریز کوچیک ندارم ولی با سیسیکم ۲.۳.۸ روی تمام کانالها فریز شدید دارم ...راه حلی هست که این پکیج روی اوسکم هم باز بشه؟

سلام
به مسئول سرور بگید یک پوشه کانفیگ آماده متناسب با سرور برای شما ارسال کنند.
yavarzadeh ، sat0 ، Mehrz@d
16-08-2021 ، 06:05

کاربر سایت

*
شماره کاربری: 355775
اعتبار: 1
آفلاین است
مدل رسیور: نکست
تشکر از دیگران 14
تشکر دریافتی 14
امتیاز ارسالات 5

سلام دوستان.
دستگاه وی یو پلاس سولو وقتی برق میره و میاد همیشه روی ی کانال روشن میشه یعنی من میرم روی کانال دیگه دستگاهو از برق میکشم و دوباره میزنم به برق ولی روی همون کانالی که قبلا بوده روشن میشه نه آخرین کانال .کسی میدونه داستانش چیه؟
sat0 ، Mehrz@d
16-08-2021 ، 11:15

کاربر سایت

*
آفلاین است
تشکر از دیگران 48
تشکر دریافتی 3
امتیاز ارسالات 3

(16-08-2021 ، 06:05)alphasysco نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدسلام دوستان.
دستگاه وی یو پلاس سولو وقتی برق میره و میاد همیشه روی ی کانال روشن میشه یعنی من میرم روی کانال دیگه دستگاهو از برق میکشم و دوباره میزنم به برق ولی روی همون کانالی که قبلا بوده روشن میشه نه آخرین کانال .کسی میدونه داستانش چیه؟

سلام دوست عزیز
متاسفانه یا خوشبختانه رسیور سولو فقط موقعی که دستی یعنی با ریموت کنترل توسط خود شخص خاموش بشه روی کانال آخری که داشتی تماشا می کردی بالا میاد ولی موقعی که برق بره و اینجور مواقع روی کانالی که قبلا روش روشن شده بالا میاد .
sat0
16-08-2021 ، 12:09

کاربر سایت

*
شماره کاربری: 355775
اعتبار: 1
آفلاین است
مدل رسیور: نکست
تشکر از دیگران 14
تشکر دریافتی 14
امتیاز ارسالات 5

ممنون
Mehrz@d
16-08-2021 ، 17:40

کاربر سایت

*
آفلاین است
تشکر از دیگران 48
تشکر دریافتی 3
امتیاز ارسالات 3

(15-08-2021 ، 21:43)FREESAT نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدسلام
به مسئول سرور بگید یک پوشه کانفیگ آماده متناسب با سرور برای شما ارسال کنند.

به مسیولش گفتم ولی اعلام کرد که فایل جدیدی ندارن که بدن .
البته تو ادیت و کانفیگ فایل دوسکم خودم مشکل ندارم ولی واقعا گیج شدم که چطور شد یهویی این پکیج کانال مثبت روی دوسکم ها باز نمیشه ...
sat0

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 56 مهمان