FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

22-10-2019 ، 13:49

کاربر سایت

*
شماره کاربری: 371342
اعتبار: 0
آفلاین است
مدل رسیور: VU+ SOLO
تشکر از دیگران 14
تشکر دریافتی 0
امتیاز ارسالات 0

نصب دانگل وای‌فای روی رسیور VU+ SOLO  
سلام و روزبخیر
بعد از اتصال دانگل وای‌فای یو اس بی، ریسیور شبکه‌های موجود رو پیدا می‌کنه اما بهشون وصل نمیشه و همچنان روی آیکون وای‌فای یک ضربدر دیده میشه. لطفاً برای نصب دانگل راهنمایی کنید. ممنون
24-10-2019 ، 15:30

کاربر سایت

*
آفلاین است
تشکر از دیگران 14
تشکر دریافتی 0
امتیاز ارسالات 0

RE: پاسخ به نصب دانگل وای‌فای روی رسیور VU+ SOLO  
(24-10-2019 ، 01:29)Dish Network نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویددوست گرامی شما چرا اصرار دارید با تبلت به رسیور متصل بشید ؟ و چرا با لپ تاپ و برنامه FileZilla متصل نمیشید ؟
تبلت شما اندروید هست یا ویندوز؟
و از چه برنامه ای برای اتصال به رسیور استفاده کرده اید ؟

این مشکل از شبکه خانگی شما (مودم شما یا ابزارهای نصب شده در سیستم شما) هست . 
و یا شاید هم در تنظیمات رسیور تغییراتی در پلاگین OpenWebif داده باشید
رسیور خود بنده با کابل به مودم وصل هست و با وایفای لپ تاپ که ویندوز 10 هست به FTP وصل میشم . این مورد با اندروید هم تست کردم بدون مشکل هست .
در ضمن زمانی که VPN یا سایر ابزارهای مشابه در تبلت یا لپ تاپ فعال باشد امکان اتصال به FTP رسیور وجود ندارد .

نه دوست گرامی. اگر مودم و یا ابزارهای دیگر مشکلاتی داشتند با کابل و لپ‌تاپ هم نمی‌تونستم وصل بشم. اصراری نیست. لپ‌تاپ قدیمی و کابلی ندارم و تبلت من (VAIOTAP) ویندوزی هست و آخرین آپدیت ویندوز ۱۰ هم داره. چه با DCC و چه با FileZilla هیچکدوم وصل نمیشه. حتی آی‌پی دستگاه رو وقتی با FTP می‌زنم تو نوار جستجوی گوگل هم وارد نمیشه. اگر تغییراتی هم توی ریسیور رخ داده باشه با نصب ایمیج جدید باید به حالت پیش‌فرض برگشته باشه.
واقعاً نمی‌فهمم مشکل از کجاست
25-10-2019 ، 12:35

کاربر سایت

*
آفلاین است
تشکر از دیگران 14
تشکر دریافتی 0
امتیاز ارسالات 0

RE: نصب دانگل وای‌فای روی رسیور VU+ SOLO  
سلام مجدد. چطور می‌تونم هر تنظیمات و هر کاری از آغاز روی ریسیورم انجام شده پاک کنم و به حالت اول برگرده؟ آیا با ایمیج جدید یا ریست فکتوری این اتفاق میفته یا کار دیگه‌ای باید کرد؟
25-10-2019 ، 12:37

کاربر سایت

*
آفلاین است
تشکر از دیگران 14
تشکر دریافتی 0
امتیاز ارسالات 0

و آیا میگید چطور با اندروید به دستگاه میشه وصل شد؟
25-10-2019 ، 12:50

کنترل سایت

شماره کاربری: 9
اعتبار: 592
آفلاین است
مدل رسیور: +Vu
تشکر از دیگران 16505
تشکر دریافتی 67329
امتیاز ارسالات 12031

پاسخ به نصب دانگل وای‌فای روی رسیور VU+ SOLO  
(25-10-2019 ، 12:35)miladziaei نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدسلام مجدد. چطور می‌تونم هر تنظیمات و هر کاری از آغاز روی ریسیورم انجام شده پاک کنم و به حالت اول برگرده؟ آیا با ایمیج جدید یا ریست فکتوری این اتفاق میفته یا کار دیگه‌ای باید کرد؟

اگر فایلی اضافه نکرده باشید و تغییری به صورت دستی در فایل های ایمیج ایجاد نکرده باشید با ریست فکتوری تنظیمات به حالت پیشفرض باز میگردند .

(25-10-2019 ، 12:37)miladziaei نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدو آیا میگید چطور با اندروید به دستگاه میشه وصل شد؟

برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شوید
25-10-2019 ، 14:02

کاربر سایت

*
آفلاین است
تشکر از دیگران 14
تشکر دریافتی 0
امتیاز ارسالات 0

RE: پاسخ به نصب دانگل وای‌فای روی رسیور VU+ SOLO  
(25-10-2019 ، 12:50)Son of Techno نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویداگر فایلی اضافه نکرده باشید و تغییری به صورت دستی در فایل های ایمیج ایجاد نکرده باشید با ریست فکتوری تنظیمات به حالت پیشفرض باز میگردند .

برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شوید

ممنون از پاسختون. از فایلی اضافه شده باشه یا تغییری ایجاد شده باشه چه میشه کرد؟
25-10-2019 ، 16:01

کنترل سایت

شماره کاربری: 9
اعتبار: 592
آفلاین است
مدل رسیور: +Vu
تشکر از دیگران 16505
تشکر دریافتی 67329
امتیاز ارسالات 12031

(25-10-2019 ، 14:02)miladziaei نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدممنون از پاسختون. از فایلی اضافه شده باشه یا تغییری ایجاد شده باشه چه میشه کرد؟

یک ایمیج جدید نصب کنید .
کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
KARMANDER ، Dish Network
26-10-2019 ، 18:48

کاربر سایت

*
آفلاین است
تشکر از دیگران 14
تشکر دریافتی 0
امتیاز ارسالات 0

(22-10-2019 ، 15:44)miladziaei نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدباز هم ممنونم. مشکلی که دارم اینه که تبلت من با وای فای به مودم وصل میشه و ریسیور با کابل وصله برا همین اتصال این 3 برقرار نمیشه و باید یه لپ تاپ که کابلی وصل میشه قرض بگیرم. آیا راهی وجود داره که بشه با اتصال متنوع وصل شد؟

سلام. همونطور که گفتم و فکر می‌کردم موضوع مربوط به اتصال ناهمگن (وای‌فای و لن) بود. زمانی که لپ‌تاپ گرفتم و هر دو کابلی شدند مشکل برطرف شد و درایور دانگل وای‌فای رو نصب کردم و الان هم از هر دو طرف یعنی ریسیور و تببت با وای‌فای به مودم وصلم و به دستگاه وصل میشم و مشکلی نیست. یه پرسش دارم. آیا اگر ایمیج جدید بریزم دوباره درایور وای‌فای پاک میشه و باید از نو نصبش کنم؟؟

اگر پاسخ مثبته آیا اگر ایمیج رو آنلاین بشه آپدیت کرد نیازی به نصب دوباره درایور وای‌فای نیست؟
میشه برای استفاده از OpenVpn راهنمایی کنید تا بتونم ریسیور رو آپدیت آنلاین کنم؟ خیلی ممنونم
26-10-2019 ، 19:28

معاونت سایت

شماره کاربری: 14
اعتبار: 530
آفلاین است
مدل رسیور: Vu+ Zero 4K
تشکر از دیگران 20695
تشکر دریافتی 85031
امتیاز ارسالات 17495

(26-10-2019 ، 18:48)miladziaei نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدآیا اگر ایمیج جدید بریزم دوباره درایور وای‌فای پاک میشه و باید از نو نصبش کنم؟؟

اگر پاسخ مثبته آیا اگر ایمیج رو آنلاین بشه آپدیت کرد نیازی به نصب دوباره درایور وای‌فای نیست؟
میشه برای استفاده از OpenVpn راهنمایی کنید تا بتونم ریسیور رو آپدیت آنلاین کنم؟ خیلی ممنونم

بله درایور پاک میشود و باید مجددا نصبش کنید
به صورت آنلاین میتوان آپدیت های مربوط به یک نسخه خاص را دریافت کرد . اما نمیتوان به عنوان مثال از نسخه 3.0.8 به 3.0.9 اپدیت کرد
اگر قصد استفاده از نسخه دیگری از ایمیج را دارید باید فایل ایمیج را به صورت دستی نصب کنید .
برای استفاده از open vpn باید اکانت بخرید . به فروشنده بگید فایل کانفیگ برای رسیور بهتون بده . سپس فایل را به etc/openvpn منتقل کنید و VPN را از منوی رسیور Run کنید 

در ضمن با توجه به بسته بودن پورت های وی پی ان این امکان وجود دارد که حتی با وی پی ان به سرور اپدیت متصل نشوید . بهتر است ابتدا یک اکانت تست بگیرید
کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
miladziaei

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 6 مهمان