FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

26-12-2014 ، 02:42

مدیر کل سایت

شماره کاربری: 1
اعتبار: 419
آنلاین است
مدل رسیور: Vu+ Solo 4K
تشکر از دیگران 25450
تشکر دریافتی 32695
امتیاز ارسالات 2537

Question  سوالات و مشکلات رسیور وو سولو VU+ SOLO HD  
تاپیک ویژه سوالات و مشکلات رسیور وی یو VU+SOLO HD

قوانین مهم تاپیک :

1- سوال خود را به فارسی تایپ کنید
2برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شوید از ارسال سوالات تکراری خودداری کنید
3برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شوید در رابطه با خرید و فروش سوال ارسال نکنید
4- در صورتی که کاربر باتجربه هستید با پاسخگویی به سوالات امتیاز + دریافت خواهید کرد 

[تصویر:  vu_solo.png]
کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
hamedfar ، Son of Techno ، parviz407 ، Mahdisat4k ، sat0 ، Iran_iPod
23-10-2019 ، 10:04

مدیر

شماره کاربری: 8
اعتبار: 618
آفلاین است
مدل رسیور: StarMax STM 160
تشکر از دیگران 5433
تشکر دریافتی 21493
امتیاز ارسالات 3310

پاسخ به سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+ SOLO HD  
(23-10-2019 ، 00:37)alirafaat نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدسلام

مدت مدیدی هست که مشکل کرش کردن رسیور و ریستارت  رسیور دارم ( چند بار هم مشکل رو بیان کردم اسکرین شات هم از صفحه ارور گذاشتم که دوستان گفتند مشکل خاصی گزارش نشده )

هفته قبل ( با توجه به اینکه خوب دقت کردم دیدم مشکل از زمان شروع استفاده از امولاتور اوسکم شروع شده - با سی سی کم مشکلی نداشتم )) امولاتور رو انیستال کزدم
از اون زمان تا حالا رسیور ریستارت نشده

*  ورژن های مختلف ایمیج بلک هول رو امتحان کردم ( قدیمی - جدید )
* از امولاتور اوسیکم emu 11392   استفاده می کنم ( در بعضی ایمیج ها خودش و در بعضی ایمیج ها اپدیت شده اش )
*امولاتور بدون مشکل نصب میشه  سافت کم و فایلهای مربوط به اکانت هم رو طبق اموزشهای سایت جاگذاری می کنم و در دیدن شبکه های کارتی مشکلی ندارم

1. امولاتور دیگه ای برا بلاک هول نیست که همه خصوصیات اوسکم رو داشته باشه و بشه اکانت رو هم باهاش ران کرد ؟
2. طرز کار کردن با   ایمیج اوپن بلاک هول و جاگذاری مختصات اکانت و سافت کم  شبیه به بلاک هول هست ؟

با تشکر

1- خیر
2- بله

این رسیور منابع سخت افزاری کمی داره شاید موقع اتصال به سرور منابع زیاد مصرف میشن و کرش میکنه .
alirafaat
24-10-2019 ، 00:42

کاربر سایت

*
شماره کاربری: 296272
اعتبار: 0
آفلاین است
مدل رسیور: vu solo
تشکر از دیگران 83
تشکر دریافتی 5
امتیاز ارسالات 4

سلام

من تو سرچ جدید شبکه استانی هامون رو هم تو ماهواره بدر و هم تو اینتلست ندارم حذف شده یا مشکل از سرچ منه ؟

شبکه footbal hd   یاهست با سافتکم معرفی شده باز میشه ؟  ( من  tv varzish رو دارم اما فوتبال اچ دی باز نمیشه )
24-10-2019 ، 01:55

معاونت سایت

شماره کاربری: 14
اعتبار: 530
آفلاین است
مدل رسیور: Vu+ Zero 4K
تشکر از دیگران 20695
تشکر دریافتی 85031
امتیاز ارسالات 17495

(24-10-2019 ، 00:42)alirafaat نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدسلام

من تو سرچ جدید شبکه استانی هامون رو هم تو ماهواره بدر و هم تو اینتلست ندارم حذف شده یا مشکل از سرچ منه ؟

شبکه footbal hd   یاهست با سافتکم معرفی شده باز میشه ؟  ( من  tv varzish رو دارم اما فوتبال اچ دی باز نمیشه )

مشکلی در شبکه هامون وجود ندارد .

فرکانس اینتل ست :

11009 V
DVB-S2/8PSK
MPEG-4 3500 3/4

فرکانس بدر :

12303 H
DVB-S2/8PSK
MPEG-4 32000 3/4

مشکلی با شبکه فوتبال وجود ندارد .
از اخرین سافتکم موجود در سایت استفاده کنید
alirafaat
01-11-2019 ، 21:41

کاربر سایت

*
شماره کاربری: 368688
آفلاین است
مدل رسیور: vu+ solo
تشکر از دیگران 8
تشکر دریافتی 0
امتیاز ارسالات 0

سلام خدمت اساتید محترم سایت
من برای خنک کردن VU+ SOLO از یک عدد USB FAN پرتابل استفاده می کنم. اما بعضا دستگاه کرش می کنه و بعضی وقت ها هم در حال بوت میمونه تا مجبور بشم از دگمه ریست پشت دستگاه ریاستارت کنم
لطفا می خوام بدونم مشکل از چی هست؟
آیا اصلا این دستگاه نیاز به خنک شدن داره؟ اگه داره پس چرا کمپانی براش فن تعبیه نکرده؟
و اینکه اگه نیاز به خنک شدن داره، آیا اصول خاصی رو باید لحاظ کنم؟
قبلا از راهنمایی شما سپاس گذارم
01-11-2019 ، 22:06

کنترل سایت

شماره کاربری: 9
اعتبار: 592
آفلاین است
مدل رسیور: +Vu
تشکر از دیگران 16505
تشکر دریافتی 67329
امتیاز ارسالات 12031

(01-11-2019 ، 21:41)hojjat3 نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدسلام خدمت اساتید محترم سایت
من برای خنک کردن VU+ SOLO از یک عدد USB FAN پرتابل استفاده می کنم. اما بعضا دستگاه کرش می کنه و بعضی وقت ها هم در حال بوت میمونه تا مجبور بشم از دگمه ریست پشت دستگاه ریاستارت کنم
لطفا می خوام بدونم مشکل از چی هست؟
آیا اصلا این دستگاه نیاز به خنک شدن داره؟ اگه داره پس چرا کمپانی براش فن تعبیه نکرده؟
و اینکه اگه نیاز به خنک شدن داره، آیا اصول خاصی رو باید لحاظ کنم؟
قبلا از راهنمایی شما سپاس گذارم

درود
پردازنده این مدل نیازی به فن ندارد .
گرم شدن رسیور هنگام کار طبیعی هست و مشکلی ایجاد نخواهد کرد.
برای رفع مشکلات کرش و ... پیشنهاد میشود ایمیج جدیدی نصب کنید و حافظه دستگاه را با نصب پلاگین های غیر ضروری و یا نصب پیکون در حافظه پر نکنید .
قطع و وصل اینترنت و اتصالات غیر ضروری USB نیز گاهی اوقات باعث کرش میشوند.
FREESAT ، hojjat3
03-11-2019 ، 11:51

کاربر سایت

*
شماره کاربری: 372097
آفلاین است
تشکر از دیگران 2
تشکر دریافتی 0
امتیاز ارسالات 0

سلام من ریسیور سولو دارم هیچ کانالی رو ندارم نصاب اومد فایندر تصویری رو تو خونه زد پشت کابلی که به ریسیور وصل میشه همه جهت ها و کانالها درست بود نمی دونم مشکل چیه ورژن ریسیورم بلک هول ۱.۷.۸ هست شاید تنظیمات کانفیگوریشن مد بهم ریخته من دیش گردون دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایین
03-11-2019 ، 13:05

کنترل سایت

شماره کاربری: 9
اعتبار: 592
آفلاین است
مدل رسیور: +Vu
تشکر از دیگران 16505
تشکر دریافتی 67329
امتیاز ارسالات 12031

(03-11-2019 ، 11:51)mostafa12619 نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدسلام من ریسیور سولو دارم هیچ کانالی رو ندارم نصاب اومد فایندر تصویری رو تو خونه زد پشت کابلی که به ریسیور وصل میشه همه جهت ها و کانالها درست بود نمی دونم مشکل چیه ورژن ریسیورم بلک هول ۱.۷.۸ هست شاید تنظیمات کانفیگوریشن مد بهم ریخته من دیش گردون دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

برای تنظیم دیش گردان در منوی رسیور به آموزش زیر مراجعه کنید :

برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شوید
03-11-2019 ، 21:39

کاربر سایت

*
آفلاین است
تشکر از دیگران 2
تشکر دریافتی 0
امتیاز ارسالات 0

RE: پاسخ به سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+ SOLO HD  
(03-11-2019 ، 13:05)Son of Techno نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدبرای تنظیم دیش گردان در منوی رسیور به آموزش زیر مراجعه کنید :

برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شوید

تنظیمات رو هم انجام دادم مشکل حل نشد با ریسیور هیچ کانالی رو ندارم اما کابل رو می زنم به فایندر همه جهت ها اکی هست با ریسیور حتی دیش حرکت نمی کنه نمی دونم شاید سخت افزار یا نرم افزار ریسیور مشکل پیدا کرده
04-11-2019 ، 00:27

معاونت سایت

شماره کاربری: 14
اعتبار: 530
آفلاین است
مدل رسیور: Vu+ Zero 4K
تشکر از دیگران 20695
تشکر دریافتی 85031
امتیاز ارسالات 17495

(03-11-2019 ، 21:39)mostafa12619 نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدتنظیمات رو هم انجام دادم مشکل حل نشد با ریسیور هیچ کانالی رو ندارم اما کابل رو می زنم به فایندر همه جهت ها اکی هست با ریسیور حتی دیش حرکت نمی کنه  نمی دونم شاید سخت افزار یا نرم افزار ریسیور مشکل پیدا کرده

شما با همان کابلی که به رسیور وصل هست تست میکنید ؟
شاید سیم شما فرسوده هست و ارتباط رسیور با موتور قطع شده است .
در غیر اینصورت ایرادات نرم افزاری مثل محدودیت حرکت در تنظیمات این مشکلات را ایجاد میکنند . اگر از سیم مطمئن هستید ایمیج رسیور را تغییر دهید .
04-11-2019 ، 08:23

کاربر سایت

*
آفلاین است
تشکر از دیگران 2
تشکر دریافتی 0
امتیاز ارسالات 0

RE: پاسخ به سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+ SOLO HD  
(04-11-2019 ، 00:27)Dish Network نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدشما با همان کابلی که به رسیور وصل هست تست میکنید ؟
شاید سیم شما فرسوده هست و ارتباط رسیور با موتور قطع شده است .
در غیر اینصورت ایرادات نرم افزاری مثل محدودیت حرکت در تنظیمات این مشکلات را ایجاد میکنند . اگر از سیم مطمئن هستید ایمیج رسیور را تغییر دهید .

از سیم مطمئن هستم مثلا با فایندر روی ماهواره هاتبرد هستیم بعد کابل رو پشت ریسیور می زنم تصویری ندارم از همون هاتبرد . ریسیورم سولو هستم و ورژنش بلک هول 1.7.8 هست چه ایمیجی مناسبتر هست ؟ و قبل از ریختن ایمیج کار خاصی باید انجام بدم ؟ آخرین بار هم یه صفحه سبز رنگ ظاهر شد و ریست شد ریسیورم نیازی به آپدیت درایور ... نیست ؟ تشکر از راهنمایی شما قدرت و کیفیت سیگنال صفر هست خودم به تیونر شک کردم گفتم شاید مشکلی پیدا کرده

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 81 مهمان